10 травня о 21:59 до Служби порятунку «101» надійшов сигнал про пожежу в Сваляві на вул. Головній. Горів сторожовий вагончик, що належить магазину будівельних матеріалів. Вогонь помітив охоронець закладу, який саме робив обхід території.

Не гаючи часу, на вул. Головну, що у Сваляві, виїхали два відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Першочерговим їхнім завданням було не дати полум’ю поширитися на будматеріали, які розміщувалися просто неба поблизу сторожового вагончика. Локалізувати загоряння бійцям ДСНС вдалося о 22:10. Ще через 15 хвилин, о 22:25, пожежу було остаточно ліквідовано. Вогонь знищив вагончик, а також телевізор і магнітофон, які знаходилися всередині.

Виїзд на пожежу у Сваляві

Крім цього, подібна пожежа трапилася через кілька годин у Мукачеві на вул. Духновича. Загорання виникло в цілодобовому продуктовому магазині, котрий знаходиться на першому поверсі двоповерхового житлового будинку. Повідомлення про це поступило до рятувальників 11 травня о 03:30.

За лічені хвилини на місце події прибуло відділення 18-ї державної пожежно-рятувальної частини. Пожежу вдалося швидко приборкати – вже о 03:38 її локалізували та о 03:48 ліквідували. Полум’я встигло знищити електронні ваги, холодильну камеру та харчові продукти, що зберігалися всередині камери.

В обох випадках причини появи вогню з’ясовують правоохоронці.

Про це повідомляє ДСНС України у Закарпатській області

Автор: Андрій Логащук