Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ТОП-10 поз для вдалої фотосесії

Реклама

Мода

ТОП-10 поз для вдалої фотосесії

Які пози краще використовувати, щоб виглядати в кадрі найкраще?

Добірка вдалих поз на прикладі всесвітньо відомої моделі і ведучої шоу «Супермодель по-українськи» Алли Костромічової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ШОУ СУПЕРМОДЕЛЬ ПО-УКРАЇНСКИ СТАРТУЄ СЬОГОДНІ. ФОТО

1.Модель виглядає гармонійно в кадрі, якщо обидві руки покласти на талію. Поза підходить для поясного портрета і портрета в повний зріст.

5

2.Поза для фото у повний зріст, яка ідеально підходить для фотосесії. Руки моделі знаходяться в кишенях. Одна нога пряма, друга – трохи зігнута.

8

3.Модель може схрестити руки на грудях і показати емоцію на обличчі.

7

4. Ця поза ідеально підходить для дівчат з будь-якою фігурою. Спробуйте різні позиції ніг і рук. Погляд спрямований у камеру.

6

5.Проста і природна поза з різними варіаціями положення рук і голови.

4

6.Одін із варіантів позування стоячи. Щоб вигідно підкреслити фігуру, можна трохи розвернути тулуб, а одну руку покласти на талію. Положення голови і напрям погляду можна змінювати.

3

7. Один із варіантів позування сидячи. Одна нога зігнута, рука спирається на неї, погляд спрямований у далечінь. Фотограф може знімати з різних ракурсів.

2

8. Якщо у моделі довге волосся, можна підкреслити його красу в русі. Щоб досягти такого ефекту, зазвичай використовують вентилятор.

1

9. Часто моделі не знають, куди подіти руки. Одна з поз – руки (або одна рука) біля обличчя. Положення рук може бути різним. Важливо, щоб кисті були розслаблені і не спрямовані в кадр долонею.

10

10. Модель повільно йде на камеру. А фотограф фіксує її в русі. Може знадобитися кілька дублів, але в результаті хоча б один кадр вийде динамічним і чітким.

9

Джерело: НОВИЙ КАНАЛ

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top