Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Тернополянина, який не має двох пальців, мобілізували

Тернопіль

Тернополянина, який не має двох пальців, мобілізували

Івана Шивілу – жителя Скалата Підволочинського району, 21 травня відправили на військові навчання. Як виявилось пізніше, в чоловіка немає двох пальців на лівій руці.

Травму чоловік отримав декілька років тому. Під час роботи з деревом на станку йому відірвало два пальці. Цю ситуацію прокоментувала сестра Івана Лідія Макаренко-Іванюта.

ФОТО з мережі інтернет

“На військові навчання відправляється мій двоюрідний брат Іван Шипіло. Ніби в цьому немає нічого дивного, якби не той факт, що у нього на лівій руці немає двох пальців. Невже всіх здорових призвали?! Він – справжній чоловік, втікати чи давати хабарі точно не буде!Шановні військовослужбовці, де ваш здоровий глузд? Це просто жахливо! До речі, мій чоловік – військовий, вже вісім місяців воює в зоні АТО!”

Схожа ситуація сталась з чоловіком, що також хоче боронити свою країну. От тільки, його відмовляються брати військомати, через вроджену відсутність чьотирьох пальців, двох на правій руці та двох на лівій. Чоловік в армії не служив, але має хорошу фізичну підготовку.

“Дід військовий і він виховав мене жити з честю, хочу бути корисним Україні та вільному народові України. Зв’яжіться зі мною, будь ласка. Чекаю в будь-який час. Допоможіть, будь ласка, не можу сидіти в 4-х стінах, коли на фронт беруть навіть жінок”, – написав він Кіборгу «Маршалу».

Український народ завжди славився мужністю і відданість своїй Батьківщині. Це доводять такі випадки, коли всупереч фізичним вадам, люди хочуть боронити свою неньку від окупантів.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top