Студенти УжНУ вимагають підвищення розміру стипендій

Студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій. Студенти Закарпаття будуть звертатися до Уряду з вимогою щодо збільшення розміру стипендії до рівня прожиткового мінімуму.

Студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій. Звернення, під яким наразі збирають підписи серед студентів, поширюються в усіх підрозділах університету. Наразі процес виглядає організованим та масштабним.

Відповідно до звернення, студенти вимагають збільшити стипендії через нестабільну валюту та інфляційні процеси. Адже у за останній рік державна валюта так знецінилась, що вижити на ці гроші просто неможливо.

Нагадаємо, що розмір стипендії студента українського вузу, такого як УжНУ, складає біля 825 гривень.

Навіть проживаючи в спартанських умовах юнаки та дівчата часто змушені економити та витягувати чималі кошти зі своїх батьків, оскільки далеко не всім наразі вдається знайти підробіток. Але тимчасова чи додаткова робота – теж не вихід, адже навчання забирає не менше сил, ніж робота, і працювати студентам іноді доводиться вкрай важко. Та й на хорошу роботу студента без досвіду ніхто не бере.

Тому студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій до розміру прожиткового мінімуму, нагадуючи у спільному зверненні про те, хто саме привів нинішніх політиків до влади після Майдану.

Автор: Андрій Логащук