Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Студенти УжНУ вимагають підвищення розміру стипендій

стипендія, розмір стипендії, УжНУ, студенти

Гроші

Студенти УжНУ вимагають підвищення розміру стипендій

Студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій. Студенти Закарпаття будуть звертатися до Уряду з вимогою щодо збільшення розміру стипендії до рівня прожиткового мінімуму.

Студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій. Звернення, під яким наразі збирають підписи серед студентів, поширюються в усіх підрозділах університету. Наразі процес виглядає організованим та масштабним.

Відповідно до звернення, студенти вимагають збільшити стипендії через нестабільну валюту та інфляційні процеси. Адже у за останній рік державна валюта так знецінилась, що вижити на ці гроші просто неможливо.

Нагадаємо, що розмір стипендії студента українського вузу, такого як УжНУ, складає біля 825 гривень.

Навіть проживаючи в спартанських умовах юнаки та дівчата часто змушені економити та витягувати чималі кошти зі своїх батьків, оскільки далеко не всім наразі вдається знайти підробіток. Але тимчасова чи додаткова робота – теж не вихід, адже навчання забирає не менше сил, ніж робота, і працювати студентам іноді доводиться вкрай важко. Та й на хорошу роботу студента без досвіду ніхто не бере.

Тому студенти УжНУ вимагають підвищення стипендій до розміру прожиткового мінімуму, нагадуючи у спільному зверненні про те, хто саме привів нинішніх політиків до влади після Майдану.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top