Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Студенти Рівного отримали стипендії міського голови

Новини

Студенти Рівного отримали стипендії міського голови

На зустрічі студентів-стипендіатів із міським головою

На зустрічі студентів-стипендіатів із міським головою

Сьогодні, 16 квітня 2014 року, у залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулася зустріч студентів-стипендіатів міського голови 2014 року з керівництвом міста.

На заході були присутні 19 студентів вищих навчальних закладів, яким вручили сертифікати “Стипендіат міського голови -2014 року”, з них: 9 студентів вищих навчальних закладів І-ІI рівнів акредитації та 10 студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Стипендії міського голови виплачуються за рахунок коштів міського бюджету в рамках міської Програми підтримки молоді на 2009-2015 роки та відповідно до Положення про стипендії міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Рівного в новій редакції. Висунення кандидатів для призначення стипендії міського голови здійснюється вченими радами вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та педагогічними радами вищих навчальних закладів І-ІI рівнів акредитації за погодженням з органами студентського самоврядування.

Групове фото студентів із міським головою Рівного

Групове фото студентів із міським головою Рівного

Стипендія міського голови призначається студентам, які за підсумками двох останніх семестрів мають середній бал навчальних досягнень не менше 4,7 і навчаються за денною формою у ВНЗ усіх форм власності, а також, які досягли особливих результатів. Як саме стати таким “особливим” студентом та отримати відповідну оцінку за свої старання та вміння ми запитали Опольську Ольгу – студентку 3 курсу Рівненського Коледжу Економіки та Бізнесу:

– Олю, ви є однією із студентів-стипендіатів міського голови. Чи вперше ви отримуєте стипендію такого рівня та що ви очікуєте від цієї зустрічі?

– Так , все вірно. Раніше я отримувала президентську стипендію. Проте, зустріч із Володимиром Євгеновичем у мене вперше. На мою думку, якщо це зустріч із самим мером міста, то, можливо, ми сьогодні будемо обговорювати актуальні проблеми студентства, чи станемо учасниками якогось нового молодіжного проекту.

Ольга Опольська - стипендіат міського голови

Ольга Опольська – стипендіат міського голови

– На Вашу думку, Ви заслуговуєте стипендію міського голови? 

– У РКЕБі навчається близько 1000 студентів. Претендентів на це місце обирав викладацький склад на чолі із адміністрацією та директором коледжу. Звичайно, я пишаюсь тим, що отримала таку високу оцінку за свої старання і досягнення.

– Чи зможете ви у майбутньому використати сертифікат, отриманий сьогодні?

– Безперечно, сертифікат – це плюс, це висока оцінка нашим старанням, досягненням. Я думаю, що сертифікат “Стипендіат міського голови 2014 року” – це вагомий аргумент при вступі у ВНЗ.

– Що побажаєте студентству міста?

– Бажаю усім іншим студентам старанно вчитись і робити все задля того, аби отримати омріяну стипендію міського голови!

Нагадаємо, що 16 квітня 2014 року відбулась зустріч студентів-стипендіатів міського голови із керівництвом міста на чолі з Володимиром Євгеновичем Хомком.

www.kvartiraarenda.com.ua
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top