Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Спроба зґвалтування виявилася невдалою завдяки кішці

Головне зображення ілюстративне

Коментують

Спроба зґвалтування виявилася невдалою завдяки кішці

Суд розташований в Туреччині, місто Діярбакир, засудив до семи з половиною років позбавлення волі 20-річного юнака, який зробив спробу зґвалтування своєї 18-річної родички. Про це повідомляє сайт Orientalexpress.

Джерело: image.newsru.ua

Напад стався в 2014 році. Злочинцю не вдалося реалізувати свій задум, тому що на нього накинулася кішка по кличці Мінош, подарована жінці цим самим чоловіком трьома роками раніше.
“Якби не вона, цей збоченець мене б убив. Котів вважають невдячними, але насправді, це люди невдячні, а тварини завжди зберігають вірність. Мінош вважає мене своєю матір’ю. Вона для мене дорожче за всіх на світі”, – цитує жертву нападу газета Hurriyet.
Адвокат жінки Деніз Еміне Кайяр висловила здивування тим, що прокуратура кваліфікувала напад як розпусні дії, а не як спробу зґвалтування. Вона повідомила, що має намір подати апеляцію до суду вищої інстанції.

Насильство щодо жінок залишається ключовим питанням для занепокоєння в Туреччині. У доповіді Асоціації з прав людини вказує деякі 191 жінок стали жертвами сексуального насильства або нападу в 2014 році, в той час як, щонайменше 585 жінок були піддані насильству. Платформа “Ми припинимо Феміцид” недавно випустила доповідь про те, що 303 жінки були вбиті протягом 2015 року, з них приблизно 30 відсотків загинули від рук своїх чоловіків після спроби зґвалтування і 25 відсотків від одного з членів сім’ї.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх