Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Що потрібно знати кожному чоловіку при мобілізації ???

АТО

Що потрібно знати кожному чоловіку при мобілізації ???

Брошуру-пам’ятку під такою назвою підготували для громадян України працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У пам’ятці висвітлюються  питання щодо проходження служби в особливий період, мобілізації, строків і порядку її проведення, проходження служби, звільнення і демобілізації та грошового забезпечення військовослужбовців. У брошурі подано порядок надання пільг та гарантій соціального захисту громадян, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, також висвітлено деякі питання щодо визнання військовослужбовців ветеранами війни та надруковано перелік установ та організацій, куди можна звернутися за допомогою.
З повним текстом брошури-пам’ятки можна ознайомитися ТУТ
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звертається до волонтерів та людей, у кого є відповідні ресурси, з проханням розповсюджувати або сприяти у розповсюдженні брошури серед працівників обласних та районних військових комісаріатів, а також серед родичів, друзів та знайомих тих, хто бере участь або планує взяти участь в антитерористичній операції на Сході України.
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх