Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Що обіцяють голови ОДА Західної України з приводу автошляхів?

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Що обіцяють голови ОДА Західної України з приводу автошляхів?

Як голови ОДА Західної України дбають про дороги? У найближчі 5 років в Україні на автошляхи планують направити близько 300 мільярдів гривень з фінансувань різних джерел. Урядом затверджено 5 різних програм, що стосуються будівництва доріг, що правда голови ОДА не дуже обіцяють будувати нові дороги та ремонтувати старі.

З усіх голів ОДА не лише Західної України, а й усієї України обіцянок, які стосуються доріг дав Олег Синютка. З шести його обіцянок на дану тему три виконані, а три провалені. Серед обіцянок Синютки, які вдалося втілити це ремонт дороги Броди-Радехів-Червоноград, та ремонт до кінця 2017 року дороги Львів-Тернопіль. Синютка обіцяв, що до кінця 2017 року на Львівщині відремонтують не менше як 600 кілометрів доріг, що і було зроблено, згідно звіту Львівської ОДА за 2017 рік. Взагальному на ремонт доріг було витрачено 3 мільярди гривень.

Голова Тернопільської ОДА – Степан Барна, давав п’ять обіцянок, які б стосувалися доріг. З них виконано лише одну, ще одна остаточно провалено, а три можна вважати такими, що знаходяться у процесі виконання. Справився Барна з обіцянкою до кінця 2017 року побудувати магістральну дорогу Тернопіль-Львів. Серед обіцянок Барни, які ще можуть бути втіленими це за 2 роки відремонтувати всі магістральні дороги області, зробити дорогу Тернопіль-Хмельницькій у 2018 році. Також Барна запевняв, що Тернопіль буде мати повноцінну об’їзну дорогу.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко з трьох обіцянок виконав дві. Так, Муляренко виконав обіцянку, що у 2017 році буде відремонтована Костопільська об’їзна, та відремонтувати Здолбунівську об’їзну в напрямку Острога. Ще не виконана, про те така може бути обіцянка Муляренка щодо ремонту дороги Острог-Грем’яче.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук дотримується своєї обіцянки, щодо звітування з приводу ремонту. У процесі виконання є обіцянка Гончарука, щодо завершення ремонту дороги Івано-Франківськ-Калуш-Долина-Стрий у 2018 році.

Голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль має лише одну обіцянку на тему доріг – відновити асфальт на дорозі від траси Київ-Чоп до Колочави, ця обіцянка знаходиться у процесі виконання.

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук обіцяв зробити дорогу через Буковину до Тернополя, обіцянка у процесі виконання.

Нещодавно на Волині змінили голову ОДА, замість Володимира Гунчика призначили Олександра Савченко.

Матеріал написаний на основі інфографіки Слово і Діло:

Що обіцяють голови ОДА Західної України з приводу автошляхів?

Нагадаємо, що на Сайті громадської журналістики діє проект “Дорогі дороги”, засновники порталу просять читачів долучатися до проекту.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх