Колона – Cайт громадської журналістики

Що мери обласних центрів Західної України обіцяли у березні?

“Що мери обласних центрів Західної України обіцяли у березні?” заблокована Що мери обласних центрів Західної України обіцяли у березні?

Журналіст сайту громадської журналістики вирішив переглянути що мери Західної України обіцяли у березні, хто наобіцяв найбільше, та хто не обіцяє нічого вже кілька місяців.

Найбільше обіцянок серед мерів обласних центрів Західної України у березні дав очільник Івано-Франківська – Руслан Марцінків. Зокрема мер Івано-Франківська дав 6 обіцянок, серед яких запровадження електронного квитка у всьому міському транспорті до кінця 2019 року; за кошти міськбюджету замінити дах ДНЗ № 36 “Віночок”; дві обіцянки стосувалися заробітної плати, одна, щодо забезпечення її виплати а інша щодо доплат до заробітних плат які не дофінансував уряд; придбати 30 нових автобусів; розібрати зруйновану фортецю та облаштувати простір для дітей на вулиці Вовчинецька, 198а – Симоненка, 2,4.

Слід зауважити, що Руслан Марцінків наобіцяв у березні найбільше серед усіх мерів України.

Мер Львова та Ужгорода у березні дали по дві обіцянки.

Зокрема Богдан Андріїв пообіцяв, що буде прибрано ділянку заплави на річці Уж. Другою обіцянкою ужгородського мера була впровадження розсилки анонсів, щодо продажу майна. Розсилка має відбуватися по усіх ЗМІ, а має відбуватися вона від прес-служби міської ради.

Андрій Садовий пообіцяв провести восени у Львові великий молодіжний форум та виділити кошти на реставрацію вхідних дверей у школі №3.

Мери Тернополя, Чернівців та Рівного не давали жодних обіцянок у березні. Мер Рівного нічого не обіцяє впродовж п’яти місяців.

У  матеріалі використовуються дані з аналітичного порталу Слово і Діло.

Exit mobile version