Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Що думають про теперішню ситуацію власне українці?

Новини

Що думають про теперішню ситуацію власне українці?

Кожен другий українець вважає, що між Україною і Росією йде війна

1379410284_urlБільше половини українців вважають, що між Україною і Росією йде війна, і майже половина в тій чи іншій мірі допускають можливість вторгнення російської армії на материкову частину України.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного службою Центру Разумкова.

Згідно з опитуванням, 56,4 % респондентів вважають, що зараз між Україною і Росією йде війна, протилежної точки зору дотримуються 28,5 %.

Разом з тим думки про те, що Україна і Росія фактично перебувають у стані війни, дотримуються більшість жителів західного, центрального і південного регіонів, а в східних областях думки розділилися практично порівну – 40% вважають, що відбувається війна і 39 % дотримуються протилежної думки.

Припускають вторгнення російської армії на територію материкової України 45,3 % всіх опитаних, у тому числі 38,7 % вважають це цілком імовірним і 6,6 % упевнені, що це сповниться.

Також на Заході допускають таку ймовірність 59,1 % опитаних, у Центрі – 46,7 %, на Півдні – 37,1 % , на Сході – 38 %.

У разі російського вторгнення 13,9 % всіх опитаних заявили, що підуть добровольцями в українську армію, 0, 6% – у російську армію, 10,3 % – братимуть участь у підпільній діяльності чи партизанської війни проти Росії, 1, 1 % – в аналогійної діяльності на боці Росії.images (1)

Також 39,3 % заявили, що підтримуватимуть українську армію, 2, 1 % – російську, 4, 7 % – виїдуть в інші регіони України, де ситуація буде спокійною, 2, 4 % – виїдуть за кордон, 25, 5 % – нічого не робитимуть.

Опитування проводилося з 25 по 29 квітня, було опитано 2012 респондентів від 18 років у всіх регіонах України за винятком Криму. Похибка вибірки не перевищує 2,3 %.

Джерело:  Інтерфакс-Україна, Gazeta

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх