Колона – Cайт громадської журналістики

СБУ Прикарпаття викрила 2,3 млн збитків від чорних лісників

Службовці СБУ Прикарпаття спільно з Держекоінспекцією викрили схему незаконної вирубки дерев. Збитки – 2,3 мільйона гривень.

СБУ Прикарпаття виявила на території Поляницького державного лісництва виявили територію, де тривалий час проводилися незаконна вирубка лісу. Знахідці посприяли місцеві екологи та громадські активісти.

На вказаній території згідно з документами повинна було проводитись санітарна вирубка – прорідження лісових насаджень. Але перевірка вказаної території показала, що обсяги вирубки значно вищі, ніж дозволено згідно норм. Прес-служба СБУ повідомляє, що перевищено норму приблизно у 2 рази.

За інформацією відомства, зрубано було близько однієї тисячі дерев, в тому числі смерека та бук. Сслужба безпеки наразі перевіряє причетність працівників лісового господарства до вирубки. Експерти наразі вказують, що збитків державі завдано майже на два з половиною мільйони гривень. СБУ повідомляє, що перевірку усіх обставин доручать прокуратурі Івано-Франківщини. До розслідування також буде залучено співробітників Національної поліції в Прикарпатті.

Варто нагадати, що місцеві фахівці-екологи вказують на можливість екологічної катастрофи на Прикарпатті, якщо нелегальну вирубку лісів не припинити.

Exit mobile version