Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Росія запрошує українців відпочивати в Криму

Росія запрошує українців відпочивати в Криму

Росія

Росія запрошує українців відпочивати в Криму

Росія запрошує  українців відпочивати в Криму.

Ростуризм буде “підтримувати прагнення українських туристів відпочивати в Криму”.
Про це в інтерв’ю ИТАР-ТАСС в середу заявив тимчасово виконуючий обов’язки глави відомства Олег Сафонов.
Росія запрошує українців відпочивати в Криму
” У нас є завдання залучати не тільки російських , а й українських  мандрівників до Криму. Історично жителі України  полюбляли  відпочивати на кримських курортах , крім того , багато з них володіють власністю на півострові” , – підкреслив Сафонов.  За його словами , ” Ростуризм буде всіляко підтримувати прагнення українців відпочивати в Криму”. “Ми були б щасливі бачити туристів з України в республіці , підкресливши , що з боку РФ ніяких перешкод для цих подорожей не існує.

Він зазначив , що “зараз на Україні складна ситуація  , складнощі на кордоні , але якщо ці проблеми будуть вирішені , то українські громадяни з задоволенням будуть відпочивати в Криму” – сказав Сафонов.

А також підкреслив , що “зараз головне – забезпечити завантаження туристської інфраструктури Криму в розмірі 3 млн російських відпочиваючих” . “Я думаю , що це можливо , єдине, що у нас викликає стурбованість , – це транспортна доступність. Якщо транспортники з цим впораються , то 3 млн російських туристів цього року в Криму відпочинуть ” , – упевнений Сафонов

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх