Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівняни борються з міським головою за право безпечного життя

Новини

Рівняни борються з міським головою за право безпечного життя

Рівняни борються з міським головою за право безпечного життя. Суперечка виникла через будинок для безхатченків, який Володимир Хомко запланував побудувати по вул.Ніла Хасевича, на місці старих гаражів неподалік залізниці.

Це обурило мешканців прилеглих будинків, адже їх ніхто не повідомив про вже майже добудований будинок. На думку рівнян, такі сусіди можуть загрожувати безпеці дітей, адже ніхто не має впевненості в тому, що потенційні сусіди будуть законопослушними.

Також мешканці розповіли, що вулиця наразі без транспортного сполучення, та не патрулюється, а правоохонцям , щоб приїхати потрібно понад 20 хвилин.

Очільник міста на сесії міської ради, розглядаючи це питання не помітив декілька жилих будинків на Хасевича, та попередив рівнян, що проблему потрібно вирішувати.

«Я звертаюся до тієї громади, що хоче проводити мітинг: якщо ми не надамо їм ті будівлі і ними не буде опікуватися християнська місія, то вони все одно будуть ходити по вашій вулиці і спати під вашими парканами, адже базар і залізничний вокзал це місця найбільшого скупчення безхатченків» – наголосив Володимир Хомко.

Мешканці розповідають, що тільки в одному будинку проживає понад 80 неповнолітніх дітей, не враховуючи гуртожитка та двох поверхових будівель.

Також , цікавим є той факт, що пан Хомко не хоче йти на діалог з людьми, вважаючи своє рішення правильним, не дивлячись на загрозу безпеці маленьких рівнян.

 

Рівняни борються з міським головою

фото: volynpost.com

Сайт громадської журналістики

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх