Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненський “радіозавод” повернуто в державну власність

Рівне

Рівненський “радіозавод” повернуто в державну власність

Рівненський радіозавод повернуто до держаної власності. Погодившись із доказами прокуратури Рівненщини, господарський суд Рівненської області зобов’язав приватну структуру повернути у державну власність пакет акцій ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» на суму 25,5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба у Прокуратурі Рівненської області.

ФОТО: ОГО

Також згідно рішення суду приватну структуру, яка була стороною договору, укладеного з регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області, зобов’язано сплатити 2,5 млн грн штрафних санкцій.

Підставами для позовних вимог прокуратури стало рішення Вищого господарського суду України, яким залишено у силі рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання зазначеного договору купівлі-продажу 50%+1 акцій Рівненського радіотехнічного заводу.

Відповідне рішення прийняте у зв’язку з неналежним виконанням фірмою договірних зобов’язань щодо нарощування обсягів виробництва продукції та внесення інвестицій у завод у формі капіталовкладення. Крім того, не було збережено чисельність робітників заводу, а навпаки – її зменшено упродовж останніх трьох років більш ніж удвічі.

Водночас, не погоджуючись з рішенням суду в частині розміру стягнутого штрафу, прокуратурою Рівненської області внесено апеляційну скаргу до Рівненського апеляційного господарського суду, яким вимоги прокуратури області задоволено та збільшено розмір штрафних санкцій до 6,2 млн грн.

Таким чином, за активної позиції прокуратури Рівненської області у власність держави повернуто контрольний пакет акцій ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» на суму 25 млн грн та стягнуто до Державного бюджету України 6,2 млн грн.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top