Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненський активіст “опустив на землю” мера Рівного за ProZorro

Західна Україна

Рівненський активіст “опустив на землю” мера Рівного за ProZorro

Учора в одному із Рівненських  інтернет видань з’явився коментар керманича міста Рівного Володимира Хомка.  Володимир Євгенович розкритикував систему ProZorro, за її недосконалість.

В цілому мер Рівного “натякнув” про, те що погано проводити тендер не спілкуючись із стороною, яка пропонує послуги чи товар.

[quote style=’1′ cite=”]- «Я не бачу підприємця з того боку, який нам надає послуги. Мені не для корупції це потрібно, а відсіяти нечесних. Ви ж розумієте, що фірма приїжджає асфальтувати дорогу з трьома п’яними робочими та китайським катком, бо перед цим вона опустила ціну на 30%. Зараз через те ProZorro повилазять усі шарлатани. Трест зеленого господарства або ШЕУ саме в себе може програти тендер. Це ж абсурд. В Польщі та Швейцарії бізнес-культура інша. Там таких фірм просто немає. Тому ми маємо всіх «Дітей лейтенанта Шмідта» відсіяти, бо для шарлатанів – це клондайк», – говорить міський голова Рівного Володимир Хомко.[/quote]

Після оприлюднення цього коментаря, Володимира Хомка розкритикував керівник громадської організації “Антикорупційний моніторинг” Юрій Дюг. Свою думку Юрій оприлюднив у себе на сторінці у Фейсбук:

[quote style=’1′ cite=”]- Володимир Євгенович, я розумію, що ви старша людина і до вас треба з повагою. Але ви перепрацювалися, добре що пішли у підпустку, відпочиньте.
Читаю матеріал “Мер Рівного каже, що через ProZorro «лізуть» шарлатани”.
Контртеза: А раніше через закриті тендери хто ліз? Родичі колишніх начальників ЖКГ і так далі?

Цитата: “Я не бачу підприємця з того боку, який нам надає послуги.”

Контртеза: Євгенович, ви і раніше їх не бачили. Бо торгами займалися тендерні комітети профільних управлінь. Чи ви раніше бачили підприємців і домовлялись з ними до закупілі? Оце вже має цікавити НАБУ.

Цитата: “Ви ж розумієте, що фірма приїжджає асфальтувати дорогу з трьома п’яними робочими та китайським катком, бо перед цим вона опустила ціну на 30%.”

Контртеза: Саме так і було. “Трансзахід логістик” саме так і виграла тендер і саме так робила ремонт Соборної. Наслідок – кримінальна справа. Правда торги вона виграли через “старі” закриті тендери.

Цитата: “Трест зеленого господарства або ШЕУ саме в себе може програти тендер”.

Контртеза: Кажуть в амазонці є тварини які з самі з собою можуть зайнятися сексом. Але мабуть це має таке відношення до правди, як і теза міського голови.

Цитата:”Тому ми маємо всіх «Дітей лейтенанта Шмідта» відсіяти, бо для шарлатанів – це клондайк»”.

Контртеза: Клондайк??! Мені ж не почулося? То ж ніби захистили Рівне від бурштинової мафії? Ні? Може міський голова не рівно дихає до клондайків. Звозили б не екскурсію, а то нервує.

І що зі сказаного слідує: “Усі гроші, які будуть виділені з бюджету Рівного на капітальний ремонт «комуналки» перед зимою, будуть розбиті на допорогові суми, аби встигнути завершити усі роботи. ”

Хто сказав: “Карнавал дерибану?”. Зайдеш, я тобі потім поясню.

Ну, а в цілому рівняни молодці – обрали турботливу владу. А команда Max Nefyodov, заважає таким людям турбуватися про рідне місто)[/quote]

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top