Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненські активісти звітуються за проведену всеукраїнську акцію «Куплю побачення»

Куплю побачення

Новини

Рівненські активісти звітуються за проведену всеукраїнську акцію «Куплю побачення»

Рівненські активісти, провели два аукціони побачень , на разі активно працюють над третім. 

«Перший тривав з 12 грудня по 8 січня, так довго, бо вперше стартували і набирали потрібну кількість учасників, другий аукціон був з 5 по 19 лютого, наразі активно працюємо над третім  , що завершиться 21 березня. На сам аукціон ми  виділяємо два тижні і ще тиждень на збір коштів» – розповів один з організаторів заходу  Василь Дворянський.

«Під час першого аукціону  нам вдалось  зібрати  дві тисячі сімсот гривень. За які було куплено п’ять пар зимових берців, двоє тактичних окулярів та одні штурмові окуляри. Закуплені речі передали рівненським волонтерам з «Жіночої Сотні» . Перед самою відправкою речей, ми  докупили 5 комплектів термо одягу, один спальник, 10 ящиків печива та 200 грн на дорогу дали.»  –  розповів Василь Дворянський .

Куплю побачення

фото: kolona.net

 

фото: kolona.net

 

фото: kolona.net

 

На другому аукціоні нам вдалося зібрати три тисячі двісті гривень. За які ми придбали три каліматорні приціли, дві кепки,  які були  передані нашим рівненським бійцям з ДУК та  Правого сектору.

фото: kolona.net

 

«В подальшому, коли закінчиться війна, ми плануємо трішки переформатувати проект, та збирати  кошти  для хворих діток, інвалідів,  одним словом тих,  що  потребують  допомоги!
Але наразі все іде на користь армії. Ми стараємось добровольчим батальйонам допомагати,  адже їм більше немає на кого надіятись, як не на людей а з допомогою аукціону просто залучаємо всіх небайдужих людей долучитись до допомоги хоча б таким чином, не всім звичайно таке подобається,  але життя така річ,  що завжди будуть люди, які осуджуватимуть» – розповів про майбутні плани  та допомогу військовим волонтер   Василь Дворянський.

Сайт громадської журналістики

 

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх