Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненщина продовжує приймати дітей біженців

Політика

Рівненщина продовжує приймати дітей біженців

Як повідомили в прес-службі Рівненської облдержадміністрації дошкільні навчальні заклади та школи Рівненщини продовжують приймати дітей переселенців з Криму на Луганської і Донецької областей.

– За весь час цих нелегких подій до нас звернулись батьки 35-ти дітей і усіх малюків  ми влаштували у дитсадки Рівненської області. Хоча ситуація з місцями в ДНЗ непроста, але відмовити цим людям у влаштуванні в заклади освіти не могли. – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Для того, аби оформити дитину в дитячий садок батьки можуть звернутись безпосередньо у найближчий заклад або той, який дитина відвідуватиме. Достатньо лише написати заяву на ім’я керівника закладу. Якщо відсутні усі необхідні документи – їх  можна подати у заклад пізніше, додав Григорій Таргонський.

Це саме стосується і під час оформлення у школи краю. У ці навчальні заклади уже зараховано півсотні школярів.

В середньому щодня до освітян області находить по два звернення від вимушених переселенців щодо влаштування дітей у навчальні заклади. В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА переконані, що напередодні навчального року кількість таких звернень збільшиться, і їм теж готові надати допомогу.

Нині в Рівненській області працює 495 дошкільних навчальних закладів, в тому числі 104 НВК та 677 шкіл.

http://www.dxtranse.com.ua
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top