Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівне відвідав заступник міністра юстиції Гія Гецадзе

заступник міністра юстиції Гія Гецадзе

Новини

Рівне відвідав заступник міністра юстиції Гія Гецадзе

30 жовтня Рівне відвідав заступник міністра юстиції Гія Гецадзе, адже в цей день проходив конкурс на керівні посади в Головному територіальному управлінні юстиції області. Грузинський реформатор розповів про кадрові реформи у органах юстиції Рівненської області, а також про відкриті реєстри власності.

За словами чиновника, відтепер громадськість зможе контролювати владу завдяки відкритим реєстрам власності і не допустити порушень та зловживань урізних сферах. Ними можуть скористатися українці та знайти всю необхідну інформацію у зручний спосіб.

Щодо кадрової реформи, на думку Гія Гецадзе, необхідно підвищувати рівень оплати праці у цій галузі. Адже на сьогоднішній день існує ситуація, коли цінні кадри не хочуть працювати, не отримуючи належної оплати.

– Ми підніматимемо питання поступового підвищення рівня заробітних плат за рахунок оптимізації та впровадження електронних послуг, – повідомив заступник міністра юстиції Гія Гецадзе

Окрім того, Гія Гецадзе разом із головою Рівненської ОДА Віталієм Чугунніковим презентували ноу-хау Мін’юсту, з допомогою якого новоспечені батьки зможуть отримати свідоцтво про народження дитини одразу в пологових будинках. Відтепер батькам не потрібно витрачати час на черги та бюрократичну тяганину.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх