Колона – Cайт громадської журналістики

Рішення про “злиття” двох львівських університетів можуть скасувати

Львів

У понеділок, 15 червня, зустрілися представники вищих навчальних закладів та заступник голови обласної держадміністрації, Юрій Підлісний.

Щодо навчальних закладів Підлісний пояснив, що на даний момент чиновники чекають відповідь від Міністерства освіти і науки. Запит щодо рішення приєднати Львівську фінансову академію до університету Франка надіслала народний депутат, Лілія Гриневич.

– Існує два варіанти вирішення цієї ситуації. Один із них – скасування рішення міністерства про реорганізацію Львівської фінансової академії. Якщо все таки вирішать приєднати, то варто все зробити максимально прозоро, відкрито і зрозуміло для студентів, а також для викладачів. Потрібно пояснити людям, і розвіяти їхні страхи через з’єднання вишів. Варто налагодити контакти між представниками цих двох навчальних закладів. – пояснює Юрій Підлісний.

Нагадуємо, що 25 березня цього року було опубліковано розпорядження, за яким має відбуватися приєднання. Студенти академії проти реорганізації свого навчального закладу.

Exit mobile version