Наші контакти

PR

Особливості іпотеки на житло в новобудові

magizin

Особливості іпотеки на житло в новобудові

Сьогодні придбати житло за власні гроші можуть дозволити собі лише одиниці. Єдиним варіантом залишається звернення за іпотекою. Перед оформленням кредиту на нерухомість в новобудові необхідно вибрати житло, яке задовольняє вашим бажанням і можливостям. При виборі житла в жилому комплексі необхідно знати основні переваги та недоліки придбання такого об’єкту в іпотеку.

У чому вигода придбання квартири від забудовника?

Угода на вторинному ринку – це спірне рішення. Квартири старого фонду не просто технічно зношені, вони застаріли ще й морально. Планування в квартирах вторинного ринку залишає бажати кращого – квартири найчастіше тісні, темні, з низькими стелями. За радянських часів хіба що сталінки могли похвалитися простором кімнат і високими стелями. Хрущівки, якими переповнений вторинний ринок житла – це вже пережиток минулого.

Купівля нового житла в Україні – це дуже серйозний крок, який вимагає чималих вкладень і пов’язаний з багатьма ризиками. Кошти для придбання нової квартири, можливо, збираються довгі роки, і дуже страшно їх втратити. Сьогодні все частіше забудовують житловими комплексами, в яких є все, що може знадобитися для життя. Наприклад, у дворах таких житлових комплексів будують садки та школи, розбивають сквери, упорядковують дитячі майданчики та зони для відпочинку дорослих.

Зазвичай до нових житлових масивів дуже швидко підводять дороги та налагоджують роботу громадського транспорту, а навколо будинків, немов гриби після дощу, ростуть торгові центри, магазини, майстерні. Новий житловий комплекс сьогодні – це своєрідне місто, в якому є буквально все, що може знадобитися сучасній людині.

Квартира від забудовника – це завжди економія коштів. Ви зможете купити квартиру на початковій стадії та заощадити відчутну суму. Ви зможете придбати квартиру з ремонтом від забудовника, що дасть вам можливість заощадити на обробних матеріалах і роботах. Сьогодні квартира в новобудові – це набагато вигідніше, зручніше і престижніше, ніж старе житло вторинного фонду.

Важлива інформація про іпотеку

Сам процес оформлення іпотеки в Україні полягає в тривалій процедурі, що проходить через наступні стадії:

  • підготовка документації, яку вимагає банк;
  • вивчення та аналіз наданої документації кредитною установою для подальшого прийняття рішення;
  • визначення з житлоплощею, оцінка її вартості та страховка;
  • підписання договору, отримання коштів на покупку нерухомості.

Після закінчення оформлення документів житло переходить у власність позичальника, в супроводі до цього йому додаються регулярні платежі по іпотечному кредиту до моменту повного погашення. Сьогодні шукати вигідні квартири в кредит від забудовника найкраще на DOM.RIA, завдяки перевіреним оголошенням і перевіреним квартирам. Важливо що на кожен об’єкт приходить спеціальна людина – інспектор, який ретельно все документує. Також фахівець все фотографує на камеру з оглядом 360 градусів. Завдяки програмі перевірених оголошень яка працює по всій Україні, DOM.RIA No1 серед сайтів, які працюють в сфері первинної нерухомості. На сайті ви завжди знайдете корисну і перевірену інформацію яка допоможе прийняти правильне рішення.

Переваги іпотеки на житло в новобудові

Що стосується вибору житла, то тут повинні враховуватися два фактори. По-перше, воно повинно підходити по доходу, а саме його вартість повинна дозволяти оформити іпотеку з урахуванням рівня платоспроможності позичальника. А по-друге, як можливо при виконанні першої умови, житло повинне відповідати вимогам майбутніх мешканців. Тому все частіше майбутні позичальники вибирають придбання в іпотеку житлоплощі в новобудові. Причиною тому, є ряд переваг такої іпотеки:

  • виключається вимога великої суми грошей на оплату повного житла;
  • зручне і комфортне житло в іпотеку що розраховується по рівноправних умовах.

Сьогодні новобудови ростуть з величезною швидкістю, а іпотека на житло в таких будинках сприяє скороченню вторинного житла, а, значить переживають себе будинки старої споруди.

Недоліки іпотеки на житло в новобудові

На рівні з перевагами знаходяться суттєві недоліки, основні з яких:

  • високі кредитні ризики, в результаті відсутності фактично повноцінної квартири, при цьому іпотека підлягає виплаті при будь-яких обставинах;
  • у зв’язку з тим, що в нових будинках житлоплоща дорожче вторинного житла, то для оформлення іпотеки на квартиру в новобудові потрібно величезна кількість документів, що підтверджують офіційний дохід;
  • в результаті технічних проблем у забудовника, виникає ймовірність взагалі не отримати житло.

Оформляти іпотеку на житло в новобудові чи ні вирішувати, перш за все, майбутньому господарю. Для початку варто прорахувати свої фінансові можливості, а потім задуматися про можливі ризики.

Відкрити матеріал
Вверх