Наші контакти

PR

Подарункові пластикові картки для підвищення лояльності клієнтів

magizin

Подарункові пластикові картки для підвищення лояльності клієнтів

Подарункові пластикові картки для підвищення лояльності клієнтів

Програми лояльності є важливою частиною досвіду спілкування з клієнтами та може бути підвищена з додаванням подарункових пластикових карт. VPM Поліграф має досвід і пропонує виробництво пластикових карток для всіх видів програм лояльності:

  • Подарункові;
  • Дисконтні;
  • Лояльності;
  • Членські;
  • Клубні.

Дев’яносто відсотків подарункових карт використовуються протягом перших 60 днів. В Україні більшість споживачів, які купили чи отримали подарункову карту обов’язково її використовують.

Сьогодні, створити ідеальний подарунок легко! Подарункові пластикові картки допомагають збільшити обсяг продажів. Ваші програми лояльності тримають вас в контакті з вашими клієнтами, і допомагають збільшити кількість повторних покупок.

Ви можете розробити унікальний дизайн, який буде повністю відповідати стилістиці вашої компанії і замовити їх кольоровий цифровий друк. Оригінальні членські, подарункові карточки зацікавлять потенціальних клієнтів навіть своїм зовнішнім виглядом.

Якщо ви пропонуєте знижку, бонусну програму, сертифікат на фіксовану суму покупки чи на знижку – все це можна помістити в одній пластиковій картці. За допомогою такого нехитрого прийому, як програма лояльності, ви зможете знайти нових клієнтів і підштовхнути на повторну покупку вже існуючих. У вас з’явиться можливість збільшити частоту відвідувань клієнтів, поліпшити та розширити свої продажі.

З сучасними технологіями, ви можете замовити індивідуальні іменні картки для VIP-клієнтів. Вони включають додаткові способи захисту, такі як магнітна смуга, смужка підпису, штрих-код або код QR. Також можливе створення смарт чіпу чи безконтактних карток. Ви навіть маєте можливість надрукувати унікальний номер учасника на кожній подарунковій картці.

Потенційні клієнти розглядають подарункові картки в якості «вільних грошей», вони мають тенденцію витрачати більше, ніж сума сертифікату. В середньому одержувач буде витрачати на 20% або більше, ніж її вартість!

Подарункові пластикові картки можуть використовуватись у будь-якій області. Будь то пропозиція особливого меню або додаткового десерту в ресторані або закусочній, знижки в магазинах чи в Інтернеті, безкоштовний квиток в кіно, надання перукарських послуг.

Ви можете забезпечити додатковий успіх подарункових сертифікатів із пластику завдяки обмеженому випуску. Це підвищить його цінність в очах клієнтів.

У будь-якому випадку, подарункові чи дисконтні картки – прекрасна можливість розповсюдження реклами вашої компанії або бренду. Це та річ, яка буде залишатися в гаманці потенційних клієнтів протягом тривалого часу, тим самим нагадуючи про вас і мотивуючи на створення нових покупок.

Відкрити матеріал
Коментарі
Вверх