Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Регіоналівська сім’я “За мир та справедливість”

Новини

Регіоналівська сім’я “За мир та справедливість”

Після втечі Януковича до Росії, найбільша фракція народних депутатів залишилася без керівника. Декілька сотень можновладців, що вступили до об’єднання “За мир та справедливість”, стали приводом політичних інтриг та скандалів.

“Кремль і втікачі збирають власну фракцію – Курченко, Арбузов, Захарченко. Платять за вступ у фракцію по 200 тисяч доларів, плюс будуть сплачувати щомісячну зарплатню. Група “сім’ї” розпочала зараз проект власної політичної реанімації” , – твердить політолог Тарас Березовець.

До нового політичного об’єднання – “За мир і справедливість” вже вступило близько двохсот депутатів, серед яких більшість відзначились дружбою з Януковичем.

За мир та справедливість

Володимир Олійник – автор відомих диктаторських законів, так званий голос “Партії регіонів”.

За мир та справедливість

Олена Бондаренко – затята регіоналка, яка під час найтрагічніших подій на Майдані засуджувала дії Беркуту та міліції, нібито вони надто м’яко діють щодо протестувальників, раптом захотіла “миру” та “справедливості.

Покинутих регіоналів збирають в міжфракційне політичне об’єднання – “За мир та справедливість”. Самі політики заперечують, що вступають у партію за гроші. Запевняють, що з великого патріотизму (тут тільки б знати – українського чи російського патріотизму).

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації


Вверх