Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня – Петренко

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня - Петренко

Новини

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня – Петренко

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня – Петренко.

За повідомленням міністра юстиції Павла Петренка, 29 квітня, на скликанні Верховної Ради України буде розглянуто питання про проведення всеукраїнського референдуму.

Завтра Рада розгляне питання про проведення всеукраїнського референдуму, – сказав міністр відповідаючи на запитання, чи розглядала в понеділок Рада національної безпеки і оборони питання проведення референдуму.

За словами Петренка,додаткову інформацію надасть уряд“.

Петренко також додав, що Україна готує додаткові позови стосовно своїх майнових прав на об’єкти в Криму, які є власністю України, згідно з законом про окуповані території і на сьогоднішній день сума збитків складає 950 мільйонів гривень.

Раніше з’явилася інформація про те, що РНБО на своєму засіданні схвалила рішення про проведення всеукраїнського референдуму з приводу державного ладу України. За інформацією президента аналітичного центру “Відкрита політика” Ігоря Жданова, референдум пропонується провести 15 червня, проте це рішення має затвердити парламент.

Нагадаємо, раніше донецький губернатор Сергій Тарута запропонував провести референдум на Донбасі одночасно з президентськими виборами.

Джерела: ТСН, Українська Правда

http://senordecor.com.ua/
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top