Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ПС Ужгорода заявляє про сплановану щодо них провокацію на застосування зброї

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

ПС Ужгорода заявляє про сплановану щодо них провокацію на застосування зброї

4 лютого у штаб-квартирі ДУКу відбулась прес-конференція на тему подій ночі з 2 на 3 лютого в Ужгороді, про яку повідомлялось раніше.

Про ситуацію, що склалась, висловилась група з трьох осіб. Володимир Гласнер, Руслан Каганець, речник Правого сектору, зазначив, що зараз ПС розглядає декілька можливих причин інциденту. Серед можливих причин – провокація для дестабілізації ситуації в області.

Начальник служби безпеки ПС Закарпаття Андрій Гоца зауважив, що це може бути далеко не перша провокація бійців ПС, щоб змусити їх використовувати вогнепальну зброю.

За словами присутніх, нападники поводилися так, ніби були п’яними, проте експертиза показала, алкоголю в крові нападників не було, хоча запах алкоголю від них ішов. Автомобіль у кінці вулиці, що на них чекав, був заведений. А спецпідрозділ міліції прибув на місце дуже швидко – за декілька хвилин і уже в повному екіпіруванні та при зброї. За дивних обставин, на місце події прибув також голова ГР при УМВС в Закарпатті, Микола Желізняк, також зі зброєю. А після приїзду Желізняка затриманих осіб звільнили від наручників. Ці факти підтверджують, що це могла бути добре спланована провокація. Представники ПС, зважаючи на ці обставини, заявили, що припускають можливість провокації ПС на використання зброї.

– Ми не подавали заяви в міліцію. Ми здатні самі себе захистити. Але великий резонанс цього інциденту призвів до того, що цією справою займається як прокуратура і міліція, так і СБУ, – говорять представники ПС.

У відповідь речник УМВС Закарпаття Олег Подебрій повідомив, що до міліції звернулось чотири особи – волонтери, що взяли участь в згаданому інциденті. Міліція проводить слідчі дії з приводу незаконного використання зброї щодо волонтерів.

Подебрій додав, що в УМВС розплочалася також перевірка щодо особового складу міського відділу міліції.

Нагадаємо, вчора в Ужгороді стався інцидент , внаслідок якого бійці Правого Сектору роззброїли кількох осіб (волонтерів однієї з організацій), використовуючи вогнепальну зброю, та передали їх у руки міліції.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх