Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Правоохоронці затримали сутенера – початківця в Тернополі

Реклама

Тернопіль

Правоохоронці затримали сутенера – початківця в Тернополі

У Тернополі затримали сутенера. У ході проведення спецоперації правоохоронців зацікавила анкета одного з тернополян. Під час детального вивчення з’ясувалося, що чоловік через мережу займається звідництвом.

затримали сутенера

фото. provse.te.ua

З горе сутенером вдалося поспілкуватися не лише через інтернет, але й в реальному житті. Чоловік зізнався, що зареєструвався на сайті знайомств.

Через деякий час йому написала дівчина, яка розповіла, що приїхала із Хмельницької області до Тернополя. Під час спілкування дівчина повідомила, що через брак коштів та відсутність роботи інколи надає сексуальні послуги чоловікам за гроші. Залишила в переписці свій номер телефону, наголосивши якщо будуть клієнти, які захочуть інтимних стосунків за гроші, щоб телефонувати їй. Дані послуги коштуватимуть від 100 до 300 гривень за годину. Результатом співпраці молодих людей стали чотири зустрічі з різними чоловіками в Тернополі. Після цього затримали сутенера у Тернополі.

Дані події внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 1 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 2-х років.
Відносно дівчини складено протокол за ст.181-1 (заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх