Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Порошенко має план , але не розкаже

Новини

Порошенко має план , але не розкаже

Новообраний президент України має план мирного врегулювання ситуації на сході та в Криму , але розповість лише під час інавгурації . Про це він сказав під час зустрічі з президентом США  Бараком Обамою  у Польщі .

“На самому початку, з першого дня після інавгурації, ми готові представити план мирного врегулювання ситуації на сході, і ми думаємо, що наступні кілька днів будуть дуже важливими, критичними для української історії й перспектив”, – зазначив Порошенко.

Порошенко наголосив на важливості підтримки США європейських перспектив України, модернізації й реформування країни, впровадження енергоефективності й диверсифікованості енергоресурсів.
middle_8a09d3e1cc0b6eb9555d9028d01fd60e
У свою чергу Обама розповів , що порошенко розповів як врегульовуватиме ситуацію на сході та в Криму.

На прес-конференції в Польщі Порошенко повідомив, що представить свій план під час інавгурації 7 червня.

 

“Я не буду зараз розкривати деталі нашого плану, але ми зараз обговорюємо його на рівні керівництва країн ЄС і остаточне завершення цього відбудеться в Нормандії. На інавгурації, 7 червня, цей план буде презентований під час мого виступу в парламенті”, – зазначив він.

 

При цьому Порошенко, відповідаючи на запитання іноземних журналістів, уточнив, що план буде містити децентралізацію влади, амністію для тих людей, які не вчинили злочину, і створення умов для місцевих виборів.

Нагадуємо , що Порошенко 3-4 червня перебуває з візитом у Польщі.

 

Зі слів речника Міністерства закордонних справ Євгена Перебийноса, програма візиту передбачає зустрічі Порошенка з президентами Польщі Броніславом Коморовським, Франції – Франсуа Олландом, Німеччини – Йоахимом Гауком, а також секретарем Державного департаменту США Джоном Керрі та президентом США Бараком Обамою.

 

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх