Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Пішки ідеш – три гривні збережеш

три гривні
Реклама

Гроші

Пішки ідеш – три гривні збережеш

три гривні

Сьогодні на Рівненщині відбулось незаконне підвищення ціни на проїзд.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. «Сьогоднішнє підняття ціни на проїзд у деяких маршрутках Рівненщини не має законних підстав», – зазначив заступник.

Така поведінка власників рейсових автобусів дивує та обурює владу. Вчора, під час зустрічі, перевізники пообіцяли не саботувати перевезення громадян і поки що не піднімати ціни. Вся відповідальність за це лежить на тих перевізниках, які проігнорували закон. У зв’язку з цим, завтра в ОДА планують терміново зібрати нараду, де заслухати пояснення окремих перевізників щодо таких дій, як підсумував Тарас Пустовіт.

Раніше повідомлялось, що громадські організації “Спілка водіїв” та “Союз перевізників України” звернулися з офіційним зверненням до голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка та міського голови Рівного Володимира Хомка щодо встановлення нових тарифів. Пропонували затвердити тариф на перевезення маршрутними транспортними засобами у розмірі три гривні, а на приміських та міжміських маршрутах – 0,36 грн. за 1 км. Перевізники регламентують,  що  це вимушені кроки, адже подорожчало пальне та запчастини.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх