Пенсіонери-переселенці, що тимчасово проживають в Івано-Франківській області, не можуть спокійно отримати власні пенсії.

Працівники Пенсійного Фонду знайшли механізм, для замороження пенсійних виплат. В зв’язку з придуманим механізмом пенсії отримати можуть лише ті пенсіонели, що мають при собі паперову пенсійну довідку , пише портал “Крим.Реалії”.

На думку експертів, такі дії є порушенням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» та постанови Кабміну України 509 від 01.10.2014 р, а також постанови КМУ 637 від 05.11.2014. Пересленці або внутрішні переміщення осіб передбачає випадки, коли особа змушена негайно покинути місце свого постійного проживання,без можливості забрати документи.

Всеж посадовців з Пенсійного фонду це не хвилює. Так за грудень більшість пенсіонерів не отримали пенсійних виплат. Чиновники аргументують власні дії “загадковим листом” який отримали для внутрішнього користування 25.11.2014 р. Показати копію “листа невидимки” праційники відмовились.

Автор: Іллюк Віталія