Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Острозька академія – перший український виш котрий потрапив до Книги рекордів Гінеса

Західна Україна

Острозька академія – перший український виш котрий потрапив до Книги рекордів Гінеса

Острозька академія, нарешті, отримала офіційний лист від адміністрації Книги рекордів Гіннеса, котрий засвідчує про здобуття номінації «Найдовший марафон читання»

 19 діб поспіль студенти, викладачі та гості університету безперервно читали твори Тараса Шевченка. Завдяки цьому потрапили не тільки в Книгу рекордів України, а й у Книгу рекордів Гіннеса. Марафон присвятили пам’яті Небесної Сотні, а також 200-річному ювілею від дня народження Великого Кобзаря.
Вперше, марафон стартував 20 лютого, але у зв’язку з тодішніми подіями в Києві його довелось перервати. 27 лютого відбулась друга спроба, яка виявилась вдалою.

2_b

За 456 годин близько трьох тисяч учасників перечитали Кобзар 45 разів!
Як повідомляє прес-служба університету, на вимогу Книги рекордів Гіннеса у залі проведення акції цілодобово вівся відеозапис з онлайн-трансляцією на офіційному сайті Острозької академії, працювали фотографи.
«Ми сказали: „Ми це зможемо! “. І ми це зробили! Це наше спільне досягнення, яке вкотре довело, що ми можемо пишатися нашими креативними, згуртованими і дружними студентами. Уперше нашого Кобзаря вшанували на світовому рівні. У контексті подій сьогодення його творчість особливо актуальна, адже далекоглядність і пророчі слова Шевченка просто вражають», — ділиться враженнями ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

 

Вірші Тараса Шевченка читає Дем’янчук Олександр Петрович, завідувач кафедри політології НаУКМА.
13 березня, 2014 року, м. Острог
http://kvartiraarenda.com.ua/
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top