Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині опозиція знайшла заміну голові облради

На Рівненщині

Рівне

На Рівненщині опозиція знайшла заміну голові облради

У заяві щодо ситуації на Рівненщині і Рівненській обласній раді опозиційні партії вимагають негайної добровільної відставки голови Рівненської обласної ради, регіонала Юрія Кічатого та пропонують обрати головою Рівненської обласної ради депутата обласної ради Михайла Кириллова.

Текст заяви:

“Заява парламентських опозиційних партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАР Віталія Кличка щодо ситуації на Рівненщині і Рівненській обласній раді

Влада Віктора Януковича призвела до масштабної політичної кризи, яка поставила країну на межу громадянського конфлікту, і створила реальну загрозу територіальної цілісності України. Влада два місяці ігнорувала голос народу та систематично застосовувала репресії і силовий вплив на громадян України. В результаті загинули мирні люди, десятки громадян зникли без вісти, сотні – побито і покалічено. Відповідальність за це лежить на Партії регіонів.

У Рівненській обласній раді було створено депутатське об’єднання Народна рада. Метою об’єднання є забезпечення захисту громадян і їхніх прав, свободи та повернення реальної влади народу. Була спроба скликати позачергову сесію обласної ради, з метою забрати делеговані громадою повноваження у Рівненської облдержадміністрації та повернути в управління громади майно. Для забезпечення нормального функціонування всіх сфер життя області було вирішено створити виконавчий комітет Рівненської обласної ради, який би перебрав на себе функції виконавчої гілки обласної влади. Однак Партія регіонів всіляко саботує цей процес.

Переважна більшість депутатів обласної ради від Партії регіонів та їхніх партнерів по владі не з’являються на сесії. Голова обласної ради, регіонал Юрій Кічатий та його заступники «раптово захворіли» і зробили все, щоб сесія не відбулась. Враховуючи вищесказане Народна рада, до якої входять депутати, які представляють патріотичні сили Рівненщини, вимагає негайної добровільної відставки голови Рівненської обласної ради, регіонала Юрія Кічатого. Пропонуємо обрати нового керівника найвищого представницького органу області. Враховуючи вимогу часу, ми пропонуємо обрати головою Рівненської обласної ради депутата обласної ради Михайла Кириллова.

  Ми, лідери обласних опозиційних партійних організацій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», партії Віталія Кличка УДАР засвідчуємо свою підтримку Михайлу Кириллову та готові всіляко сприяти в роботі новому голові Рівненської обласної ради.

 В.о. голови Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Народний депутат України Микола Кучерук, Голова Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Народний депутат України Олег Осуховський, Голова Рівненської обласної організації партії УДАР Народний депутат України Віталій Чугунніков.”

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації


Вверх