Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Економічний форум Open Volyn пройде у Луцьку

Реклама

Економіка

Економічний форум Open Volyn пройде у Луцьку

Через місяць, 19-20 травня, в Луцьку пройде I міжнародний економічний форум “Open Volyn: business and investment”.

Open Volyn об’єднає представників місцевої влади, ділові асоціації, громадські об’єднання. Гостями форуму будуть українські та закордонні експерти, а також консультанти з питань економічного зростання та інвестування. Так говорять у прес-службі ОДА Волині.

Організатори форуму – Волинська ОДА, РОГО Асоціація регіонального розвитку, Волинська торгово-промислова палата. Така співпраця створить комунікаційну платформу між українським та іноземним представництвом.

Організатори поставили собі за мету пропагувати бренд Волинь в аспекті економіки. Будуть обговорюватися питання щодо сфер, у яких волинська економіка зростає, і на яких учасники форуму будуть акцентувати увагу, щоб залучити в область інвесторів.

Програма форуму включає пленарне засідання 19 травня. На нього запрошено близько 500 учасників. На пленумі презентують потенціал економіки Волинської області. Презентацію також оцінять експерти та почесні гості, які сформують загальну оцінку для характеристики економічного фону області.

Головними гостями та спікерами стануть визнані українські і польські науковці, експерти, які вивчать та проаналізують економічний потенціал Волині, порадивши галузі, у які варто буде інвестувати з очікуванням високої дохідності.

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top