Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Новації цьогорічного ЗНО – ОПОРА

Новації цьогорічного ЗНО - ОПОРА

Рівне

Новації цьогорічного ЗНО – ОПОРА

Про новації цьогорічного ЗНО. Тестування з української мови та літератури, яке цього року було обов’язковим для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, пройшло більш дисципліновано порівняно з попередніми роками.

Оскільки результати ЗНО зараховуються як державна підсумкова атестація (ДПА), а також є обов’язковими для вступу до вищих навчальних закладів, явка учасників збільшилася. Сприяв цьому також факт централізованого довезення учнів шкіл до пунктів тестування – особливо це стосується учасників із сіл, які проходили тестування у районних центрах та невеликих селищах.

Про це повідомляє Громадська мережа “ОПОРА”.

Також новаціями цьогорічного ЗНО стало наявність двох рівнів складності – базового та поглибленого з української мови та літератури і математики. Так, абітурієнти при реєстрації обирали рівень завдань, які бажають виконувати. Оскільки наявність поглибленого рівня передбачала дещо складнішу процедуру (додаткова технологічна перерва), були побоювання щодо однакового їх застосування на різних пунктах тестування. Варто зауважити, що не всі учасники тестування, які зареєструвалися на поглиблений рівень, таки бралися до його виконання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Організація ЗНО 2015 краща за попередній рік

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top