За допомогою тендера Німецька футбольна ліга (НФЛ) продала права на трансляції матчів Бундесліги сезонів 2015/16 і 2016/17 вісімнадцяти країнах Європи і прилеглих територій. При цьому надходження будуть в два рази більше одержуваних за поточними договорами.За даними НФЛ, в першу чергу виручка зросте від продажу прав на трансляції в Іспанії, Туреччини та Греції. В Іспанії налагоджено співпрацю з лідером ринку платного телебаченняCANAL + . У Туреччині новим довгостроковим медіа-партнером може стати транслює чемпіонат Німеччини в країни Скандинавії та східної Європи канал Eurosport , дітище Discovery Communications . Вони ж будуть обслуговувати і грецьких глядачів.

Права для України та інших країн СНД, таких як Азербайджан, Казахстан і Білорусь, проданіsportsman media group , які збираються транслювати Бундеслігу допомогою звичайних телепередач, а також цифрових потокових платформ. Мальту і Кіпр, як і раніше, будуть обслуговувати місцеві Melita і Cytavision .

«Ці контракти в черговий раз підтверджують: ми прокладаємо Бундеслізі шлях у великі міжнародні медіамережі, продовжуючи якісний і кількісний ріст. Завдяки новим європейським договорам ми зможемо збільшити зовнішній оборот більш ніж удвічі, і вже за сезон 2015/16 заробимо більше 150 млн євро », – сказав Йорг Даубітцер, голова правління DFL (НФЛ) Sports Enterprises . Таким чином, організація перевиконала обіцянку підвищити доходи від зовнішніх трансляція з 70-ти до 140 млн євро.

Проте різниця у цій дохідній статті між Бундеслігою і Англійської прем’єр-лігою і раніше величезна. Британці продають права на міжнародні трансляції за більш ніж півмільярда євро на рік.