Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Нічні маршрутки у Львові їздитимуть постійно

Нічні маршрутки у Львові їздитимуть постійно

Львів

Нічні маршрутки у Львові їздитимуть постійно

Нічні маршрутки у Львові відтепер їздитимуть по місту на постійній основі. Львівський міськвиконком підтримав дану ініціативу.

Нічні маршрутки у Львові стали нововведенням, яке швидко прижилося. Зважаючи на задоволеність мешканців міста, міськвиконком Львівради прийняв відповідне рішення.

Як свідчать результати нововведення, запуск руху маршрутних таксі вночі, що спочатку в якості експерименту зініціювали у Львові, виправдовує себе. Тепер львів’яни зможуть користуватися громадським транспортом і в темну пору доби.

Як наголосив Віктор Щир, який очолює транспортне управління міста, маршрути залишилися незмінними. Єдиним питанням наразі залишається те, хто займатиметься нічним перевезенням пасажирів. До сьогоднішнього дня вночі місто обслуговувало підприємство АТП-1, але тепер буде проведено прозорий конкурс серед перевізників.

Нагадаємо, що експеримент, розпочатий ще в липні 2015 року, дозволив для 300-350 осіб щоденно користуватися нічним маршрутом. Вартість проїзду склала всього 8 грн, що набагато дешевше, ніж послуги таксі. За підрахунками перевізників та представників міської влади загальний пасажиропотік за понад пів року роботи склав близько 45 000 пасажирів.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх