Як знайти нових друзів?

Як знайти нових друзів? Саме таке питання хвилює багато молоді, адже кожен хотів би мати людину з якою можна гарно провести час, або ж порадитися. У нашій статті наведено кілька правил які, допоможуть знайти потрібну Вам людину.

  1. Найголовніше в цьому – взяти ініціативу на себе.

Якщо Ви хочете знайти друзів, Вам доведеться зайнятися цим впритул. Пасивно чекати, коли хтось інший пі дійде до Вас з пропозицією дружби – велика помилка. Добре, якщо це станеться, але розраховувати на це не варто. Якщо, наприклад, вам хочеться цікаво провести вихідні, не варто сидіти і чекати, що хтось подзвонить і запросить вас. Краще самому зв’язатися з людьми і запропонувати свій варіант або запитати, які їхні плани.

Не турбуйтеся, що ви можете здатися трохи нав’язливим. Якщо хтось так подумає, ну і що. Ваша мета – знайти друзів. Пропонуйте варіанти, які можуть зацікавити інших. Це так само, як запрошувати на побачення або влаштовуватися на нову роботу. Результат прямо залежить від прикладених зусиль.

Не варто приймати близько до серця, якщо хтось не відгукнеться на Вашу пропозицію.

Існує безліч людей, які не вживають ніяких дій в очікуванні, що хтось зробить це за них. Вони чекають, що Ви першим проявіть до них інтерес.

  1. Не слід вважати нові знайомства понад складним завданням.

Якщо у Вас немає досвіду знайомств, сам процес може здатися Вам утомливих і складним. Але ж все, що необхідно зробити – просто зустрітися і провести разом якийсь час. Немає потреби зустрічатися довгий час, перш ніж назвати когось «другом». Характерна риса товариських людей полягає в тому, що вони вживають слово «друг» абсолютно вільно, не маючи на увазі глибоких дружніх відносин. Звичайно ж, якщо Ви тільки що зустрілися з кимось, це не означає тісної дружби. Але Ви можете бачитися і добре проводити час разом.

З друзями постійно можна знаходити спільні інтереси, для прикладу це можуть бути азартні ігри, якщо у Вас навіть не виходить зустрітися для того, щоб пограти це завжди можна зробити за посиланням http://igry777online.com/azartnye-igry/ . Саме тут Ви можете знайти спільний інтерес, а також провести час з користю, адже окрім приємно проведеного часу, Ви можете також заробити гроші, для подальшого спільного відпочинку, або ж для втілення свої мрій.

  1. На початковому етапі не будьте занадто прискіпливі у виборі людини з якою плануєте зустрітися.

Ваша первинна мета – знайти спілкування. Тому, зустрічайтеся з усіма, хто Вам цікавий. Зовсім не обов’язково, що всі вони стануть ідеальними друзями. Важливим є те, що будь-яке спілкування з людьми важливіше сидіння вдома. У будь-якому випадку, знайти нових друзів набагато легше, якщо у вас вже є пара товаришів. З іншого боку, якщо Ви формуєте свою першу групу спілкування, Ви, цілком можливо, не зовсім уявляєте, що вам подобається в людях і які якості ви хочете бачити в своїх друзях.

Загальне правило таке: дружите з тим, з ким Вам легко. З плином часу Ви зрозумієте, чи хочете Ви назвати його другом. Якщо Ви за характером вибагливі, завжди можна знайти причину, по якій не варто дружити з першої хвилини. Часто після деякого спілкування з людиною, яку ви зовсім не розглядали, як потенційного друга, ви розумієте, що вам з ним цікаво. Давайте людям шанс розкритися.

Дослідження показують, що самотні люди, в цілому, більш негативно ставляться до інших. Замкнені люди більш вибагливі до оточуючих. Якщо Ви часто критикуєте тих, з ким ви знайомитесь, будьте готові подолати цю звичку.

  1. Будьте наполегливі і не дозволяйте невдач брати верх.

Буває, що Вас знайомлять з друзями Ваших друзів і Ви сподіваєтеся на набуття нових. І раптом – розчарування. Вам може здатися, що Ви не змогли ні з ким знайти спільну мову, або Вас ігнорують. Не дивуйтеся, спробуйте поспілкуватися з цими людьми ще пару раз. При першій зустрічі не завжди вдається повноцінно поспілкуватися.

Припустимо, хтось відмовляється від Вашого запрошення зустрітися. Може, він зайнятий або не впевнений, чи зможе. Не варто на підставі цього думати, що все скінчено. Варто спробувати ще раз в інший час. Не слід робити поспішних висновків, що Вас ненавидять або Ви комусь не подобаєтеся. Думайте про хороше.

Зустрівшись з потенційними друзями, ніколи не перебільшуйте свою значущість в їхньому житті з моменту знайомства. Цілком можливо, у них вже склався своє коло спілкування. Не варто думати, що вони з першого дня будуть оббивати Ваш поріг, щоб продовжити знайомство. Нехай пройде якийсь час.

  1. Будьте терплячі.

У відповідних умовах знайти нових друзів і створити своє коло спілкування досить легко. Наприклад, Ви переїхали в інше місто і вступили до коледжу. Або увійшли до складу якогось клубу або команди, де Ви тут же знаходите однодумців.

Однак, це може зайняти тривалий час. Не завжди легко знайти людей, що підходять Вам за характером. Це може зайняти кілька місяців, а може рік і більше. Будьте терплячі і наполегливі, і тоді ви обов’язково розширите своє коло спілкування.

 

Автор: KOLONA