ОБРУЧКА: СИМВОЛ ВІЧНОЇ ЛЮБОВІ

Що може сказати краще про ваші почуття, ніж кільце? Як символ нескінченності, воно підтверджує: ваше почуття сильне і непорушне. Саме тому жодне свято одруження не обходиться без кілець. Обмінюючись цими прикрасами, молодята скріплюють свої долі назавжди, стаючи єдиним цілим.

Приготування до свята кохання обов’язково включає в себе вибір і покупку нареченою і нареченим обручок. Перед покупкою кожна пара задає собі питання: «Як вибрати правильний розмір кільця?».

Визначитися з розміром можна двома способами:

✓ Дізнатися за допомогою вже наявних кілець.

✓ Дізнатися за допомогою нитки та міліметрової лінійки. Для цього обмотайте ниткою безіменний палець правої руки і отриманий відрізок прикладіть до лінійки. Кількість отриманих міліметрів і буде розміром кільця.

Навіть якщо ви добре знаєте свій розмір і впевнені в ньому, перевірити його ще раз не буде зайвим. Ця процедура не займе багато часу, а ви купите дійсно зручне прикраса.

Обручка – це продукт, який найкраще ви носитимете все життя, тому подбайте не лише про його красу, а й про свій комфорт.

Як обрати обручку?

ЩО ЩЕ ВРАХУВАТИ, ВИБИРАЮЧИ ОБРУЧКУ?

Є ще кілька параметрів, які мають велике значення при покупці кільця для церемонії одруження. Щоб знайти свій виріб, визначтеся:

✓ З якого металу буде зроблена прикраса? Любителі класики віддадуть перевагу золото. Ті, хто хоче виділитися і продемонструвати індивідуальність, на сайті Gold24.ru зможуть знайти вироби з платини 950 проби.

✓ Який колір віддасте перевагу? Ніжний білий, вишуканий жовтий, гарячий червоний – виберіть той відтінок, який найкраще відображає ваш темперамент.

✓ Чи будуть вставки? Можна придбати однотонні гладкі кільця, можна – прикраса, що поєднує в собі кілька металів. Для тих, хто прагне до оригінальності і неповторності, підійдуть вироби з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням.

✓ Чи будуть кільця однаковими? Раніше вважалося традиційним купувати однакові обручки для чоловіка і дружини. Залишилася ця традиція і сьогодні. Якщо є бажання дотримати обряди і за допомогою кілець показати, що ви – єдине ціле, сміливо купуйте однакові прикраси. Однак зовсім не обов’язково, щоб кільця були парними. Вони можуть бути різними, як прояв вашого внутрішнього світу і індивідуальності, але взаємодоповнюючими, як символ любові і єдності.

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ПРИКРАСОЮ ПІСЛЯ ПОКУПКИ

Будь-який ювелірний виріб з часом втрачає первісний вигляд і красу, потребує чищення та оновлення. Якщо ви помітили, що обручка більше не виглядає таким же гарним, як після покупки, вам варто задуматися про його реставрації. Якщо воно просто потемніло, ви можете почистити його будинку за допомогою мильного розчину, нашатирного спирту або соди. Коли на ньому присутні подряпини, пошкодження або воно втратило свою форму, зверніться в ювелірну майстерню.

Велика розмаїтість дизайнів, розмірів, і модифікацій кілець для одруження можна знайти в ювелірному інтернет-магазині Gold24.ru. Завдяки докладної інформації відгуки всіх видів продукції визначитися з вибором буде легко. На сайті завжди діє вигідна система знижок.Клієнтів приємно здивують прийнятні ціни. Gold24.ru дає гарантію якості на весь свій товар.Заходьте, оцінюйте каталог і робіть головний вибір свого життя.

Джерело: http://perluna.com.ua/

Автор: Сайт громадської журналістики