система автоматизації парковок з RFID модулемБагато які парковки та підприємства, зацікавлені в автоматизації пропускної системи автомобілів на територію, вже оцінили всі переваги її використання. По-1, вона значно економить час водіїв. По-2, автоматизований пропускний контроль забезпечує безпеку автомобіля на стоянці. А по-3, така система виключає людський фактор, недбалість персоналу і т.д.

Але які сучасні системи автоматизації парковок вибрати із запропонованих нині варіантів?

Ще одне інноваційне рішення – зручний RFID модуль керування парковкою, шлагбаумом і воротами усіх типів! Реагування системи без використання кнопок і пультів управління!!!

Це дуже економна та зручна система автоматизації парковок, гаражів, зачинених в’їздів на територію підприємств і будь-яких місць, де використовуються шлагбауми і пропускні системи.

Як працює дана система? Автоматичний процес відчинення шлагбаумів відбувається за допомогою стікера RFID (пластикова картка, чіп), розташованого на будь-якому видимому або невидимому місці транспортного засобу. При наближенні до зачиненої зони, чіп на прикріпленому стікері визначається зчитувачем. В результаті дистанційного реагування системи відбувається автоматичне відчинення воріт / шлагбаума.

Система автоматизації парковок з RFID модулем керування має видимі перевагами:

  • Модуль керування парковкою RFID універсальний і простий в управлінні – підключається до будь-яких пристроїв шлагбаумів або воріт.
  • Дистанційне спрацьовування системи (регулюється від 0 до 12м) – вільні руки! Водієві не потрібно натискати кнопки або пульт, припинятися – ворота відчиняються автоматично.
  • Зручність експлуатації для користувачів. RFID чіпи не вимагають підключення до елементів живлення або підзарядки. Вони довговічні, вологостійкі, обладнані захистом від негоди.
  • Мала собівартість установки і подальшого обслуговування системи. А також низька вартість карт для споживачів – RFID стікер коштує в 10 разів дешевше, ніж пульт управління!
  • Це недорогий контроль обліку автомобілів для підприємств і дуже ефективний. За чіпом можливо закріплювати інформацію про транспортний засіб, його власника, фіксувати час в’їзду-виїзду на територію. Можливо встановити заборону на в’їзд / виїзд автомобіля.

Як бачите, складно знайти хоча б якісь аргументи проти всіх переваг, які дарує система автоматизації парковок з RFID модулем для автоматичного відчинення воріт і шлагбаумів. Але головне, щоб впровадити в роботу своєї парковки або в’їзду на територію підприємства, двору дану пропускну систему, від вас вимагається мінімум часу, сил та витрат.

RFID технології завжди зберігають Ваші гроші!

Автор: Сайт громадської журналістики