Наркологическая клиника возрождение – це сучасний спеціалізований медичний центр допомоги залежним від алкоголю і наркотиків.

Алкоголізм і наркоманія – це захворювання, що вимагають тривалої цілеспрямованої терапії, при повному виключенні можливості вживання звичного психоактивної речовини (ПАР). У більшості випадків необхідно також відновити нормальне функціонування пошкоджених алкоголем (наркотичними препаратами) органів і систем організму хворого. Створити адекватні для лікування залежності умови можливо тільки в спеціалізованому стаціонарі, що забезпечує цілодобове лікарське спостереження за пацієнтом. Тому найбільш обґрунтованим і ефективним підходом є госпіталізація в наркологічну клініку.

Лікування алкоголізму і наркоманії ми проводимо в умовах комфортабельногонаркологічного стаціонару, розташованого на північному сході Москви в парковій зоні, що примикає до заповідника «Лосиний острів». Наркологічне відділення орієнтоване на пацієнтів, що пред’являють підвищені вимоги до умов перебування.Просторі, світлі палати оснащені кондиціонерами та індивідуальними санвузлами.Передбачена можливість розміщення в одномісних і двомісних палатах.Панорамний вид з вікон на «зелену зону» навколо, безсумнівно, порадує погляд втомлених від міської суєти і стресів. Повноцінне 4-х разове харчування з можливістю вибору страв, фрукти і безалкогольні напої в необмеженій кількості включені у вартість лікування. Цілодобова охорона на зовнішній території і всередині відділення забезпечує безпеку хворих. Відчуття гармонії та затишку у всьому до дрібниць – результат тривалої роботи колективу клініки по створенню оптимальних умов для ефективного і комфортного лікування наших пацієнтів.

Найбільш вимогливим пацієнтам ми рекомендуємо пройти курс відновлювальної терапії в умовах абсолютно нового VIP-відділення наркологічної клініки:
• Розміщення виключно в палатах підвищеної комфортності (одно- і двомісних).
• Відділення розташоване відокремлено від основного лікувального блоку, передбачений окремий вхід (VIP-пацієнти не перетинаються з відвідувачами).
• Відділення обладнане палатою інтенсивної терапії і власним процедурним кабінетом, в ньому функціонує індивідуальний сестринський пост.

З професійної точки зору стаціонар наркологічної клініки «Відродження»відповідає спеціальним вимогам МОЗ, пропонованим до лікувальним установам даного профілю. Відділення оснащене всім необхідним медичним обладнанням для ефективної діагностики та лікування алкоголізму та наркоманії. Кожному надійшов пацієнту проводиться комплексне обстеження, включаючи лабораторну діагностику (біохімічний аналіз крові) і додаткові дослідження (ЕКГ, УЗД), з метою виявлення можливих ускладнень залежності і супутньої патології. При необхідності проводиться консультація вузьких фахівців: кардіолога, невролога, гастроентеролога. Спектр методів лікувального впливу якнайповніший: це і традиційна інфузійна терапія (внутрішньовенні краплинні вливання) з індивідуальним підбором дезінтоксикаційних, метаболічних і психофармакологічних препаратів; а також сучасні методи: ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові), УФОК (ультрафіолетове опромінення крові), плазмаферез, УБОД (ультрашвидкий опийная детоксикація); за показаннями можливе застосування різних фізіотерпевтіческіх процедур.

Однак, висока результативність лікувального процесу визначається головним чином професійною компетентністю і уважним ставленням до пацієнта наших докторів і середнього медичного персоналу. Лікарі наркологічної клініки «Відродження» – сертифіковані психіатри-наркологи, психотерапевти, що мають багаторічний медичний стаж в системі державного і недержавного охорони здоров’я (у штаті 4 кандидати медичних наук). Кожен наш фахівець проходить регулярні цикли підвищення кваліфікації на базі провідних наркологічних центрів Москви. У клініці «Відродження» відбувається постійне вдосконалення лікувальних програм і методів відновлювальної терапії, впроваджуються найпередовіші ідеї, спрямовані на підвищення ефективності лікувального процесу. У той же час ми не поспішаємо використовувати у своїй роботі неперевірені «авторські методики» з гучними назвами. Дбайливе ставлення до здоров’я наших пацієнтів визначає використання лише тих схем фармакотерапії, які пройшли серйозні клінічні випробування і схвалені до застосування на території Росії.

Для адміністрації і всього колективу медичного центру одним з найважливіших показників якості роботи є відгуки пацієнтів про наркологічній клініці Відродження.Це головний орієнтир, відповідно з яким ми працюємо над своїми недоліками і намагаємося зміцнити свої позитивні сторони. Нам приємно отримувати подяку від вас, слова вдячності на адресу наших лікарів за Ваших рідних і близьких, яким ми змогли допомогти. Однак, ми з не меншою увагою ставимося до об’єктивної критики і готові прийняти всі необхідні заходи для того, щоб лікування стало більш комфортним для пацієнта, а результати терапії виправдали Ваші очікування. У розділі відгуки Ви можете поділитися власним досвідом лікування залежності.Розкажіть нам про наших плюсах і мінусах. Ми постараємося врахувати всі Ваші побажання.

Зрозуміло, визначальним результат лікування чинником є ​​бажання самого пацієнта позбутися залежності. І не секрет, що більшість пацієнтів позбавлені критичного ставлення до своєї проблеми (або критика носить формальний характер), отже, не вважають за потрібне лікуватися (або не готові докладати належні зусилля для досягнення бажаного результату). У цьому випадку, завданням лікаря є переконати пацієнта в наявності у нього залежності і необхідності проходження курсу лікування з повною відмовою від вживання алкоголю (наркотиків). Суттєву допомогу в такій ситуації надають додаткові заняття з психотерапевтом (індивідуальні та в групі). Розпочату в стінах наркологічної клініки мотиваційну роботу слід продовжити і після виписки пацієнта зі стаціонару в амбулаторному режимі для профілактики рецидивів захворювання.

Реабілітація залежних – новий напрямок у роботі наркологічного центру «Відродження». На сьогоднішній день ми проводимо реабілітацію наркозалежних та залежних від алкоголю в умовах Реабілітаційного центру «Відродження» за програмою «12 кроків». У професійному середовищі дана система допомоги залежним, заснована на передачі досвіду одужання «з рук в руки», обговорюється і критикується. Однак, самі залежні, що пройшли курс реабілітації і повернулися до нормального тверезого життя, стверджують, що при всіх недоліках 12-ти крокової програми вона залишається на сьогоднішній день найефективнішим засобом реабілітації наркоманів і алкоголіків.

У ситуації, коли стан пацієнта не дозволяє самостійно прибути в стаціонар або пацієнт потребує лікарської допомоги в момент транспортування, Ви можете скористатися медичною транспортуванням. Повідомте про необхідність медичного транспортування адміністратору наркологічної клініки за телефоном 8 (495) 649-00-02 під час оформлення заявки на госпіталізацію.

Якщо Вам необхідна наркологічна допомога, але для проходження повного курсу стаціонарного лікування немає часу, приїжджайте в клініку Відродження за адресою: Москва, вул. Тайгова, буд.1. Кваліфіковані лікарі наркологічної клініки проведуть курс інтенсивної дезінтоксикаційної терапії із застосуванням найефективніших медичних препаратів, що дозволяє в найкоротші терміни звільнити організм пацієнта від алкоголю і його токсичних метаболітів, нормалізувати самопочуття і відновити працездатність. Дана процедура рекомендована при нетривалих запійних станах (до 3 днів) або одноразових алкогольних ексцеси, що супроводжуються значним вживанням спиртних напоїв.

Для надання амбулаторної медичної допомоги в домашніх умовах на базі клініки «Відродження» функціонує відділення невідкладної наркологічної допомоги.Лікарі психіатри-наркологи виїжджають до пацієнта на будинок (або в інше місце, вказане пацієнтом), проводять необхідні діагностичні та лікувальні процедури.Відділення працює за принципом «швидкої допомоги», чергові бригади розташовані в кожному адміністративному окрузі Москви, виїзд здійснюється цілодобово по всій території Москви і Московської області. Викликати лікаря-нарколога на будинок Ви можете за телефоном 8 (495) 649-00-02.

Якщо стан пацієнта вимагає динамічного лікарського спостереження і тривалого лікування, але хворий категорично відмовляється від госпіталізації (або стаціонарне лікування неможливе в силу інших причин, у тому числі, пов’язаних з професійною діяльністю), рекомендується проводити терапію в режимі «стаціонару вдома». Лікар-нарколог протягом декількох днів (від 3 до 10 днів) поспіль двічі на день приїжджає до пацієнта, контролює в динаміці стан хворого, коригує проведене медикаментозне лікування і виконує внутрішньовенні інфузії дезінтоксикаційних засобів. «Стаціонар на дому» дозволяє ефективно і без ризику для здоров’я купірувати запойное стан.

По завершенні курсу стаціонарного або амбулаторного лікування в наркологічній клініці «Відродження» пацієнту та його родичам (за згодою пацієнта) надається повна інформація про результати проведеного обстеження. Лікуючим лікарем складається схема підтримуючої лікарської терапії (для профілактики зривів) і індивідуальна програма контролю. Протягом наступних трьох місяців пацієнтові рекомендується з певною періодичність відвідувати консультативний прийом лікаря з метою динамічного спостереження та своєчасної корекції проведеної медикаментозної терапії. При виписці із стаціонару наркологічної клініки пацієнтові оформляється лікарняний лист. Право видавати лікарняний лист підтверджено ліцензією на здійснення медичної діяльності ЛО-77-01-006081 від 29 квітня 2013 в додатку № 1 «Здійснення спеціалізованої медичної допомоги по: …, експертизи тимчасової непрацездатності». Для правильного оформлення медичної документації пацієнт повинен повідомити про своє бажання отримати лікарняний лист в момент надходження.

Лікування алкогольної та наркотичної залежності в наркологічній клініці «Відродження» проводиться на анонімній основі, тобто вся інформація, що стосується результатів обстеження і проведеного лікування, є суворо конфіденційною. Дані про наших пацієнтів не передаються в систему державного обліку. Тому факт звернення за наркологічною допомогою в центр «Відродження» не вплине на подальшу професійну діяльність пацієнта, а також на отримання або обмін водійського посвідчення, ліцензії на зброю.

Цілодобово за телефоном 8 (495) 649-00-02 Ви можете задати питання лікарю психіатра-нарколога, записатися на консультацію, викликати лікаря додому, або оформити заявку на стаціонарне лікування в наркологічній клініці.

Автор: Сайт громадської журналістики