Важливість кукурудзи як технічної культури важко переоцінити, адже її зерно використовується у найрізноманітніших галузях промисловості, починаючи від тваринництва і закінчуючи виробництвом фарби. У ході проведеного вітчизняними спеціалістами статистичного аналізу, було виявлено, що з початком 2000-х років вирощування кукурудзи у нашій країні зросло у чотири рази в порівнянні із 90-ми роками, і у шість разів – порівняно із 80-ми роками минулого століття. Які цьому причини?

Гербіциди для кукурудзи: обираємо найкраще

По-перше, зросла потреба у сировині із цієї культури як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Тобто, українські аграрії мають чудову нагоду отримувати непогані прибутки від такого роду діяльності. По-друге, вирощування кукурудзи – не найбільш складний процес, що потребує якихось великих зусиль. З іншого боку, все ж існують негативні фактори, здатні значно знизити урожайність кукурудзи і, таким чином, знизити прибутковість сільського господарства. Мова йде про небажану рослинність, гризунів, комах-шкідників, несприятливі погодні умови, грибкові  хвороби. На щастя, на сьогоднішній день існує безліч можливостей успішно боротись із цим комплексом проблем. І для знищення бур’янів застосовують гербіциди для кукурудзи.

Гербіциди для кукурудзи: різновиди

Як і звичайні хімічні засоби, що допомагають сільськогосподарським виробникам знищувати небажану рослинність у посівах різноманітних культур, гербіциди для кукурудзи поділяють на декілька видів:

  • ті, що використовуються до появи перших зелених пагонів ранньою весною – досходові;
  • післясходові – засоби, що застосовують після того, як паростки кукурудзи з’являються поверх ґрунту та протягом всього вегетаційного періоду даної культури;
  • комбіновані – тобто такі, що використовуються у будь-який час при необхідності (і до сходів, і після).

Чому для кукурудзи варто використовувати специфічні препарати, створені саме для цієї культури? Тому що ця рослина досить примхлива до впливу діючих речовин, а, крім того, має певні особливості розвитку.

Компанія «Украгроком» пропонує

Лише найсучасніші, найбільш якісні та відомі – саме такі гербіциди для кукурудзи пропонує своїм клієнтам відома українська компанія «Украгроком». Крім того, реалізує продукцію власної торгової марки «Грінфорт», хімічні засоби якої орієнтовано виключно на внутрішній аграрний ринок. Пестициди «Грінфорт» розроблялись для найбільш поширених вітчизняних сільгоспкультур, з урахуванням кліматичних умов та видів ґрунтів у наших регіонах.

 

Автор: Сайт громадської журналістики