Де взяти гроші при відсутності роботи?Звільнення – подія малоприємне, особливо в умовах наростаючої кризи і скорочення кількості вакансій. Але безвихідних ситуацій не буває. Поки ви шукаєте гідну постійну роботу або чекаєте пропозицій від служби зайнятості, цілком можна заробити «на життя» нехитрим промислом.

У наші дні у кожного поважаючого себе підприємства або фірми є власний саll-центр, не кажучи вже про те, що оператори постійно потрібні службам таксі, інтернет-магазинам і різним службам доставки. Від вас вимагається відповідати на дзвінки клієнтів, проводити по телефону опитування і соцдослідження або ж приймати замовлення.

Основні вимоги: знання ПК, грамотна мова, комунікабельність.

Скільки можна заробити? Тут багато що залежить від сфери діяльності. За телефонні опитування зарплата така: дзвінок і заповнена анкета – 10-12 грн., В глобальних дослідженнях – до 20 грн. У операторів, що приймають замовлення, зарплата, як правило, фіксована – в середньому 2000-2500 гривень.

Автор контрольних і курсових

Газети та інтернет-сайти рясніють оголошеннями на кшталт: «Для виконання курсових, дипломних і контрольних робіт потрібні …» З такою роботою ви самі зможете курирувати свою діяльність, вибирати теми і формувати графік. Ви відчуваєте, ваш коник вища математика або література – спробуйте заробити, допомагаючи студентам молодших курсів або школярам. До речі, це ще й чудова можливість перевірити свої знання.

Основні вимоги: досконале знання обраної теми, відповідальність і пунктуальність.

Виконуючи «чужу роботу», можна підтягнути і власні знання.
Скільки можна заробити? Така робота оплачується, як правило, за кількістю списаних аркушів А4, в середньому по 30-40 гривень за сторінку. Іншими словами, за один реферат (в середньому 20-25 сторінок) ви отримаєте близько 600-700 гривень.

Онлайн ігри

Якщо ж Вас більше цікавить заробіток вдома проводячи час за комп’ютером, і Ви не хочете копирсатися в великій кількості паперів, або ж постійно обдзвонювати людей, тоді ідеальний варіант є заробіток на онлайн іграх. Ви можете просто сидіти вдома грати в улюблені ігри отримуючи від цього задоволення і гроші. А зробити це все можна на сайті – http://play-superslots.com/4free/ . Для цього Вам не потрібно заповнювати довгу реєстрацію, або ж великі капіталовкладення, Ви просто переходите на сайт, і розпочинаєте гру. Скільки Ви заробите залежить лише від Вас, і від тієї кількості часу яку будете приділяти своєму новому захопленню.

Основні вимоги: бажання грати і вигравати.

Роздача листівок та промоакції

Всі стовпи нашого міста обвішані оголошеннями про набір розповсюджувачів листівок і промо матеріалів. Для тих, хто активно займається пошуками роботи, це найкраща можливість підробити у вільний час. Крім того, ті ж фірми нерідко «підкидають» вигідніші пропозиції – наприклад, роботу на різних рекламних акціях. Це ідеальний варіант, коли потрібні «швидкі» гроші – адже роботодавці розраховуються, як правило, відразу за кожен день. А більшість фірм дозволяє працівникам самостійно вибрати час і місце роботи.

Основні вимоги: Грамотне вимова, вміння підтримати розмову, приємна зовнішність.

Скільки можна заробити? Оплата праці залежить від часу, приділений роботі, і від щедрості роботодавця. В середньому за годину роздачі листівок платять 15-20 гривень, а за роботу на акціях – від 50 гривень за 2-3 години. Тобто в місяць можна отримати, не особливо напружуючись, 2000-2500 гривень.

Автор: KOLONA