Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

“Накрили” підпільний цех по виготовленню побутової хімії (Фото)

Західна Україна

“Накрили” підпільний цех по виготовленню побутової хімії (Фото)

Оперативники Управління захисту економіки та слідчі обласної поліції провели 13 санкціонованих обшуків. Вилучили понад 16 тонн контрафактної продукції вартістю 9 мільйонів гривень.

pm424image003

Упродовж кількох місяців оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Волинській області ДЗЕ Нацполіції документували діяльність підпільних виробників побутової хімії. Під час проведення слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили організаторів, які виготовляли та розповсюджуваликонтрафакт під знаками відомих торгівельних марок.

pm221image007

За фактом незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару слідчі Луцького відділу Головного Управління обласної поліції відкрили кримінальне провадження ( ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України).

Оперативники УЗЕ у Волинській області встановили, що підпільні цехи знаходились на території міста Луцьк та Луцького району. До їх організації причетні 5 мешканців області віком від 43-х до 27-ми років.

pm381image001

Цехи мали повний цикл виробництва: від змішування хімічних речовин до готової продукції. На «хімічному» підприємстві виготовляли пральні порошки, миючі засоби та засоби для особистої гігієни. Побутову хімію реалізовували під видом відомих торгових марок.

pm548image005

Розповсюджували контрафакт через роздрібні торговельні мережі регіону.

підпільний цех по виготовленню побутової хімії

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Волинській області, слідчі обласної поліції та бійці спецпідрозділу «КОРД» провели 13 обшуків на території підпільних цехів та за місцем мешкання організаторів «тіньового» бізнесу.

pm713image006

Поліцейські вилучили 16 тонн контрафактної продукції, 8 тонн компонентів для виготовлення побутової хімії, понад 5 тисяч одиниць порожньої тари, а також обладнання та чорнову фінансово-господарську документацію.

Вартість вилученого майна становить понад 9 мільйонів гривень.

підпільний цех по виготовленню побутової хімії

Організаторам підпільних цехів загрожують штрафні санкції від 170 до 255 тисяч гривень.

підпільний цех по виготовленню побутової хімії

Про це повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх