Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Начальник міграційної служби Закарпаття був оштрафований за порушення ПДР

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

Начальник міграційної служби Закарпаття був оштрафований за порушення ПДР

Коли порушника зупинили, начальник міграційної служби Закарпаття представився чеським підприємцем, а авто мало німецьку реєстрацію.

Начальник міграційної служби Закарпаття попався на порушенні правил дорожнього руху і був затриманий патрульною поліцією. Коли полісмени зупинили автомобіль, водій спочатку називався чеським підданим, в доказ цього він навіть пред’явив водійське посвідчення Чеської республіки. Також він сказав, що є приватним підприємцем, і переконував поліцейських, що живе і працює в Чехії.

Коли автомобіль Volkswagen Touareg зупинили, особу порушника почали перевіряти, а коли її встановили, то були вкрай здивовані. Полісмени встановили, що затриманий ними чоловік очолює обласне управління міграційної служби в Закарпатті.

Повідомлення про його затримання з’явилося завдяки прес-службі патрульної поліції Ужгорода та Мукачева у мережі Facebook. Як свідчить офіційний сайт обласного Управління ДМС на Закарпатті, керівником відомства є Михайлишин Ігор Володимирович.

Офіційного підтвердження інформації, оприлюдненої поліцією, про затримання очільника відомства управління міграційної служби області не надавало.

Коли порушника зупинили, начальник міграційної служби Закарпаття представився чеським підприємцем

Варто зауважити, що нещодавно уже відбулося одне резонансне порушення правил дорожнього руху. Кілька тижнів тому Львівські полісмени оштрафували водія Андрія Садового, мера Львова, за паркування в неналежному місці.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх