Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Про децентралізацію в Словаччині розказали на Закарпатті

Закарпаття говорило про децентралізацію в Словаччині

Ужгород

Про децентралізацію в Словаччині розказали на Закарпатті

Про децентралізацію в Словаччині 9 лютого розповідали представникам чотирьох областей. Плановий захід проекту “Дійсно разом” відбувся завдяки підтримці Карпатських фондів двох країн.

Про децентралізацію в Словаччині розповідала генконсул республіки в Ужгороді. Янка Бурянова зустрічалася з представниками Закарпаття, Прикарпаття, Буковини та Галичини.

Захід, який відвідали члени громадських організацій, місцеві політики, представники громад, міських, сільських, селищних рад, активісти із числа молоді, відбувся в рамках проекту “Дійсно разом”. Метою заходів стала необхідність обговорити та втілити досвід децентралізації зокрема в географічно наближених до Єврозони регіонах.

Бурянова підкреслила важливість реформ, розказала, наскільки схожою були проблеми Словаччини перед вступом до Єврозони – корупція, неефективна судова та правочинна системи, закритість і непублічність державних інституцій. Проте вона підкреслила, що з цими проблемами можна і потрібно боротись, що неодмінно призведе до розвитку України як успішної держави.

Децентралізація України передбачає ряд реформ, зокрема зміну формування місцевих та державного бюджетів, адміністративну реформу, впровадження нових місцевих незалежних від столиця інституцій. Для втілення ідей децентралізації в життя Україні необхідно виконати ряд вимог іноземних та міжнародних інституцій, а також законодавчу змінити систему управління державою.

Коментарі
Загрузка...
Вверх