Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Волині працівників податкової притягнули до відповідальності

Луцьк

На Волині працівників податкової притягнули до відповідальності

На Волині працівників податкової притягнули до відповідальності.

У І кварталі 2015 року з метою з’ясування  відповідності дій фахівців органів ДФС вимогам антикорупційного законодавства проведено 65 службових перевірок, – повідомили в управлінні власної безпеки Головного управління ДФС у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Як результат, за фактами виявлених порушень внесено 28 подань керівникам територіальних органів ДФС для вжиття заходів реагування. Відтак,  до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 працівників.

На Волині працівників податкової притягнули до відповідальності

Водночас, до правоохоронних органів скеровано 9 матеріалів про порушення чинного законодавства працівниками органів Головного управління ДФС у Волинській області, Волинської митниці та службових осіб СГД, для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України (7) та надання правової оцінки (2). За цими матеріалами розпочато шість кримінальних проваджень.

Щоб запобігти корупційним проявам та мінімізувати корупційні ризики, співробітники управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області систематично здійснюють комплекс профілактично-роз’яснювальних заходів.

У І кварталі 2015 року , працівники управління провели 160 бесід та виступів у колективах працівників ГУ ДФС у Волинській області та Волинської митниці ДФС  з тим, щоб  роз’яснити вимоги антикорупційного законодавства та попередити корупційні правопорушення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top