Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Тернопільщині вчитель довів учня до реанімації

Реклама

Тернопіль

На Тернопільщині вчитель довів учня до реанімації

В селі Доброди Тернопільської області вчитель ударив учня. Удар був настільки сильним, що хлопчик отримав струс мозку та потрапив до реанімації. «Сказав, що у нього болить голова і пішов відпочивати. А ввечері в нього почалась нудота. І ми завезли його в лікарню», – говорить батько потерпілого.

Після трьох днів реанімації хлопчика перевели в хірургічне відділення. У Юрія струс мозку і він, практично, не ходить.

“Встановлено, що неповнолітній учень школи отримав тілесні ушкодження від одного з вчителів школи під час навчального процесу. За даним фактом відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань”, – уточнив Віталій Присяжнюк, начальник Збаразького райвідділу міліції у Тернопільській області. Як виявилося, на перерві Юра з іншими дітьми балувався в класі. Вчителю біології це не сподобалося, і він ударив дитину головою об парту.
“Він зайшов у той клас і подивився, що діти кидаються там гумкою. Не витримав, схопив його, за його словами і те, що він написав у пояснювальній записці … нахилив до столу”, – сказав Іван Котяш, директор Добродської школи.

На робочому місці вчителя біології, а за сумісництвом завуча з навчальної роботи, не виявилося. З однокласниками Юри спілкуватися заборонили. Місцеві жителі про незвичайні методи виховання в школі чули. За фактом побиття учня вже провели перевірку в райвідділі освіти. Педагога, який підняв руку на дитину, звільнять.

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top