Прокремлівські книги, в яких українських церковників пов’язують з фашизмом, та іншу антиукраїнську літературу виявили у Почаївській Лаврі.

Церковну антиукраїнську літературу російського походження, а також надруковану на території України, і досі знаходять в книгарнях Почаївської Лаври, що розташована на Тернопільщині. Про останню таку знахідку повідомили активісти організації Вільні люди.

антиукраїнську літературу виявили в Почаївській Лаврі

За словами Івана Ковалика, одного із представників об’єднання, під час “контрольної закупки” на території Лаври було виявлено літературу для дорослих та дітей переважно на релігійну тематику, а також на історичні теми зі своєрідними ідеологічними інтерпретаціями. Зокрема, Українська православна церква Київського патріархату, яку РПЦ не визнає, називаючи розкольниками, пов’язується в літературі із діяльністю на території України фашистів, звинувачується у підтримці та сприянні кривавим розправам над мирним польським, єврейським населенням тощо.

За словами представників об’єднання Вільні люди, Почаїв залишається осередком кремлівської пропаганди в Україні. Іван Ковалик, зокрема, висловив обурення бездіяльністю СБУ, яка вперто не звертає уваги на відверту підтримку РПЦ та УПЦ МП позиції Москви.

антиукраїнську літературу виявили в Почаївській Лаврі

ПРОКОМЕНТУЙ МАТЕРІАЛ