Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На що ідуть гроші, зібрані на українську армію?

ЗСУ зустрінуть нападника вогнем - Михайло Коваль

Новини

На що ідуть гроші, зібрані на українську армію?

На що ідуть гроші, зібрані на українську армію?

Міноборони відзвітувало, що кошти виділять на спальники, бронежилети і сітки. На ці потреби витратять близько 58,7 млн гривень.

Українці зібрали понад 100 млн гривень на потреби армії. Прес-служба відомства повідомляє, що за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку українських військових перераховано менше ніж за місяць суму – 23 мільйони 103 тисячі гривень.  Акція підтримки армії стартувала після початку російської агресії, місяць тому. Всі охочі  можуть зробити благодійний внесок.

На що ідуть гроші, зібрані на українську армію?Отже, за пропозицією Генштабу, за словами Вінника, заплановано закупити: 22 млн. – кулезахисних шоломів, 15,2 млн – спальних мішків та ізолюючих підстилок, 8,5 млн. – флотської форми одягу, 3,5 млн. – маскувальних сіток,  2,2 млн. – засобів зв’язку і комплектуючих, 2,1 – простирадел, 1,8 млн. – ковдр, 1,4 млн. – матраців, 1,2 млн. – топографічних карт, 0,4 млн. наволочок та 0,4 млн. – подушок.

У Міноборони ж нагадують, що бажаючі допомогти українській армії можуть й надалі надсилати повідомлення, або ж телефонувати. Акцію, яку мали завершити 3-го квітня продовжили.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top