Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині пропонують місцевим громадам брати БТРи на ремонт

Рівне

На Рівненщині пропонують місцевим громадам брати БТРи на ремонт

Місцеві громади та підприємства можуть долучитися до ремонту військової техніки для АТО. Військові з частини в селищі Оржів на Рівненщині залюбки готові співпрацювати з усіма охочими для забезпечення ефективного та швидкого ремонту техніки. Для цього необхідно звернутися до керівництва військової частини. Після проходження простої перевірки та підтвердження ваших добрих намірів техніку передадуть громадській організації, місцевій громаді чи підприємству під розписку, – повідомив у “Facebook” координатор групи волонтерів “Допомога армії – Рівне” Юрій Дюг.

Попередньо з техніки буде знято все озброєння, а волонтери зможуть зайнятися відновленням БРДМ, БТР, шасі для ракетних установок, військових вантажівок та тягачів. Потреба у відремонтованій техніці у АТО величезна. Більшість запчастин та комплектуючих для ремонту техніки віськові нададуть, деякі доведеться шукати самим.

Тим часом обласна влада Рівненщини вирішила долучити до процесу ремонту техніки і громади районів та міст області. Кожному району планують передати по декілька одиниць техніки. Запрошують до співпраці громади інших областей.

– Крім того, усі охочі волонтери можуть долучитися до ремонту техніки на базі військової частини та Рівненського авторемонтного заводу. Для цього треба звернутися до місцевої влади та керівників військових частин. Після проходження невеликої перевірки вам нададуть можливість долучитися до відновлення техніки, – пише Юрій Дюг. – Звертайтесь до мене – надам контакти військових.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх