Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині продовжують здавати незареєстровану зброю

В Ровенской области продолжают сдавать незарегистрированное оружие, На Рівненщині продовжують здавати незареєстровану зброю

Рівне

На Рівненщині продовжують здавати незареєстровану зброю

На Рівненщині продовжують здавати незареєстровану зброю. Упродовж квітня у Рівненській області та державі в цілому працівники міліції проводили заходи, спрямовані на добровільну здачу громадянами зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухівки. 143 одиниці вогнепальної та холодної зброї громадяни добровільно здали до органів внутрішніх справ.

 Про це повідомляє прес-служба УМВС у Рівненській області.

На Рівненщині продовжують здавати незареєстровану зброю. Із загальної кількості зданої зброї до органів внутрішніх справ здано 36 одиниць незареєстрованої вогнепальної зброї. Громадяни здали 3 одиниці армійського зразка, 12 – мисливської нарізної (4 з них не зареєстровані в установленому порядку), 81 – мисливської гладкоствольної зброї (29 з них незареєстрованої), 29 одиниць холодної, 17 – саморобної та 1- пневматичної зброї. Крім того, до органів внутрішніх справ громадяни добровільно здали ще 77 спеціальних засобів, 54 з них газових пістолети та 23 пристрої.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top