Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині онук задушив свою бабусю (ФОТО)

На Рівненщині
Реклама

Рівне

На Рівненщині онук задушив свою бабусю (ФОТО)

На Рівненщині раптово померла 86-річна мешканка села Великий Олексин, про це міліцію 10 липня повідомила донька. І хоча пенсіонерка хворіла, однак тіло її все таки направили в морг для проведення судово-медичної експертизи. Висновок шокував правоохоронців: жінка померла внаслідок механічної асфіксії.

Про це повідомляє УМВС У Рівненській області.

Бабуся проживала у будинку разом зі своїм 45-річним онуком. У жінки була хвора нога, тому постійно лежала і страждала від нестерпного болю. Саме це і дратувало чоловіка, який проживав із бабцею на Рівненщині.

До матері приходила дочка, яка робила перев’язки. Та коли в черговий раз навідалася до неї, ненька вже не подавала ознак життя. Ніхто навіть не запідозрив, що до смерті бабусі може бути причетний онук. Утім судово-медична експертиза на Рівненщині встановила, що вона померла внаслідок перекриття дихальних шляхів. Також на тілі жінки були і синці.

Лише після цього чоловік зізнався, що це він задушив стареньку. За його версією, бабуся просила його це зробити, бо вже не могла терпіти біль. Однак правоохоронці впевнені, що чоловік зробив це умисно, аби полегшити життя собі. Адже в ході досудового розслідування були допитані сусіди та соціальні працівники, які теж провідували пенсіонерку, та підтвердили, що вона неодноразово скаржилася, що онук її б’є. До міліції звертатися не стали, думали, старенька марить.

Правоохоронці на Рівненщині також з’ясували, що чоловік розлучений, ніде не працює та зловживає спиртними напоями.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх